Šampanas-Pol Roger Pure 12.5% 0.75L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Pol Roger Pure 12.5% 0.75L + GB

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  EXTRA BRUT
  Alk. tūris
  12.5%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • Per 170 metų istoriją Pol Roger užsitarnavo vieną iš geriausios reputacijos vardų tarp pirmaujančių šampano prekės ženklų. Aukso spalvos Pol Roger Pure Extra Brut buvo sukurtas siekiant papildyti šių šampano namų asortimentą pasiūlant naujų pojūčių žinovams.

  Šis 2008 metų cuvée - tai namų stiliaus šampanas, kuriame buvo siekiama išgauti kuo natūralesnį vyną, gerbiant skirtingų šampano namų gaminamų šampanų dvasią. Šis limituoto leidimo zero dosage šampanas gaminamas iš tobulai subalansuotų trijų vynuogių rūšių, sumaišytų lygiomis dalimis - Chardonnay 34%, Pinot Noir 33% ir Pinot Meunier 33%. Po degustacijos, maišymo ir išpilstymo į butelius, antrinė fermentacija (prise de mousse) ir brandinimas vyksta vėsioje aplinkoje šampano namų rūsiuose, esančiuose 33 metra žemiau žemės lygio.

  Nosyje juntamos rafinuotos ir sudėtingos gvazdikėlių gėlių ir rožių natos, pereinančios į duonos trupinių, mielių ir citrusinių vaisių užuominas, kurios, susiliedamos tarpusavyje, suformuoja gyvą ir gaivų kūną.

  Gomuryje pirmasis skonis, tiesus ir švelnus kaip strėlė, nustebina, palyginti su brandžia ir koncentruota nosimi. Tačiau ši tvirta tekstūra išryškina puošnų, gerai struktūruotą ir subtilų vyną. Skonyje atsiskleidžia subtilūs medaus ir gvazdikėlių aromatai, suteikiantys vynui daugiau gilumo ir prisidedantys prie gero vyno ilgumo.

  Dera su tvirtais žuvies patiekalais, austrėmis, vėžiagyvių, krabų ir uolinių omarų lengvomis salotomis Puikus aperityvas. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne