Šampanas-Drappier Brut Nature Pinot Noir Zero Dosage 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier Brut Nature Pinot Noir Zero Dosage 12% 0.75L

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą. 

  Brut Nature Pinot Noir Zero Dosage gamybai naudojamos tik pirmojo spaudimo sultys - cuvée. Naudojamos tik Pinot Noir 100% vynuogės su mažai likutinio cukraus - likęs natūralaus cukraus likutis mažesnis nei 2 g, butelyje. Be to, naudojama labai minimalus sieros kiekis. Išpilščius į butelius, cuvée brandinama mažiausiai 30 mėnesių.

  Nosyje žiedų aromatai, svarainių ir migdolų natos.

  Gomuryje burbulas puikus, šiek tiek druskingas, cukatų natos.

  Dera su vištienos barbekiu su ananasais, puikus jūros gėrybių, sašimi ar net minkšto ožkos sūrio palydovas, tinka kaip aperityvas. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne