Šampanas-Drappier Blanc de Blancs Grand Cru 2016 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier Blanc de Blancs Grand Cru 2016 12% 0.75L

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą.

  Maison Drappier "Blanc de Blancs Grand Cru 2016" cuvée "Chardonnays", daugiausia auginami ant juros periodo kalkakmenio Côte des Bars, pasižymi nuostabiu minerališkumu. Šis Blanc de Blancs pagamintas iš gražaus 2016 m. Mesnil-sur-Oger derliaus, priskiriamo Grand Cru kategorijai, su maža cukraus doze - 4 g/l.

  Po penkerių metų brandinimo rūsyje šampanas yra gyvas, pasižymi dideliu vaisių, gėlių ir mineralų grynumu. Tai labai gerai subalansuotas cuvée, pasižymintis nepaprastu ilgumu. Nosyje juntamas subtilus briošų ir cukruotų citrusinių vaisių bei žaliųjų obuolių aromatas, o gomuryje - gaivus ir galingas. Skonis ilgas ir sudėtingas, su lengvais skrudintų skrebučių natomis.

  2016 m. "Drappier" namų šampanas "Blanc de blancs Grand Cru" yra elegantiškas ir gastronominis šampanas. Idealiai tinka kaip aperityvas, taip pat puikiai dera prie baltosios mėsos, moliuskų, rūkytos lašišos su citrusiniais vaisiais ar net tagliatelle su šukutėmis! 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne