Šampanas-Drappier Blanc de Blancs Signature Brut 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier Blanc de Blancs Signature Brut 12% 0.75L

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą.

  Blanc de Blancs Signature Brut pagamintas iš Chardonnay 95% ir šlakelio retai šampanuose naudojamos antikinės vynuogės Blanc Vrai 5%. Šis Blanc de Blancs yra puikus jo išradingumo pavyzdys su 5% viso vyno brandinama statinėse ir nuosėdose. Brandinimas trunka 36 mėnesius.

  Gomuryje sausas ir minerališkas burbulas, kokio ir tikimės iš Blanc de Blancs. Tikslus, trapus ir su subalansuota rūgštele, vaisių, gėlių, riešutų natos.

  Šampanas tiems, kurie mėgsta putojantį „Chardonnay“ - labai sausą, mineralinį ir šiek tiek augalinį, bet dar svarbiau - subtiliai atogrąžų gėlėtą ir taip pat turtingą gausių kokosų ir aliejinių lazdyno riešutų skonių.

  Dera su elegantiškais jūros gėrybių patiekalais, tinka kaip aperityvas.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne