Šampanas-Drappier Brut Nature Rose Organic 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier Brut Nature Rose Organic 12% 0.75L

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  ROŽINIS
  Savybės
  BRUT
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą.    

  Drappier Rose Organic Brut Nature rožinis šampanas išskirtinių pojūčių mėgėjams - pagamintas 100% Pinot Noir vynuogių tradiciniu "saignée" metodu, zero dosage (Brut Nature = be pridėtinio cukraus ir mažiau nei 3 g/l likutinio cukraus) ir 3 metus brandintas. Šampano gaminimas maceruojant Pinot Noir vynuoges - retas reiškinys Šampanėje. Vinifikavimo pastabos:2 dienų maceracija, malolaktinė fermentacija, be filtravimo, labai mažai sulfitų (mažiau nei 35 mg/l), 36 mėn. ant nuosėdų. DOSAGE: 0 g/l  

  Nosyje braškių ir aviečių su gėlių žiedlapių aromatų natomis.

  Gomuryje primena raudonuosius vaisius su citrusinių vaisių užuominomis, vaisių, mandarinų apelsinų ir nedideliu, labai rafinuotu baltųjų vaisių aromatu.

  Dera su lašišos carpaccio ar šukutėmis, suši ir ant grotelių kepta mėsa. Patiekite 7 °C temperatūros. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne