Šampanas-Pannier Blanc De Blancs Brut Vintage 2015 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Pannier Blanc De Blancs Brut Vintage 2015 12% 0.75L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • 1899 metais Louis-Eugène Pannier Dizy miestelyje, esančiame netoli Epernay, pradėjo šampano PANNIER istoriją. Laikui bėgant, prekės ženklas užsitarnavo gerą vardą ir 1937 metais persikėlė į Château-Thierry miestelį, pradėtą statyti dar XII amžiuje, ir esantį Marne slėnio vynuogynų apsuptyje. Maison Pannier dvaras naudojasi didingais viduramžių akmenų karjerais, kuriuose įrengti vyno rūsiai - puiki aplinka Pannier cuvée brendimui. Pannier gamina keturis skirtingus, tačiau vienas kitą papildančius cuvées, specializuojasi rožinių vynų, pasižyminčių pilno kūno struktūra, stiprumu ir aromatingumu, gamyboje.  

  2015 metų derliaus ypatybės: po daugybės klimato svyravimų (ypač šalta metų pradžia, reti, bet intensyvūs lietūs pavasarį, karštis ir sausra nuo birželio iki rugpjūčio, smarkios liūtys rugpjūčio pabaigoje), derlius buvo nedidelis, bet puikios brandos ir labai sveikas. Todėl gauti vynai yra subalansuoti, struktūriški ir nuostabaus mineralinio gaivumo. Pannier Blanc De Blancs Brut Vintage 2015 šampane išsiskiria lengvi ir smulkūs burbuliukai. 

  Nosyje subtilus, lengvas ir gaivus, aromate dera ir citrinų išraiška, ir brandžių baltųjų vaisių natos.

  Gomuryje elegantiškas, pilnas kreminio minkštimo, kurį pabaigai suteikia gurmaniški citrusinių vaisių ir šviežio sviesto potėpiai, lemiantys išliekantį ir sudėtingą poskonį.

  Šis pilno kūno šampanas puikiai dera su išraiškingais žuvies ar jūros gėrybių patiekalais, pavyzdžiui langustinais citrinų padaže, krevečių iešmeliais ar citrusinių vaisių apkepu.

  Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 7-9 °C.   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne