Šampanas-Gosset Grande Rose 12% 0.75L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Gosset Grande Rose 12% 0.75L + GB

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  ROŽINIS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • Gosset Grande Rose puikiai subalansuotas rožinis Chardonnay 50% ir Pinot Noir 50% vynuogių rūšių mišinys, - žavus ir galingas šampanas. Maison Gosset šampano namų Grande Rosé apibūdina kaip prieinamą ir paprastą, kai yra jaunas, tačiau pasiekta branda sustirpina jo galingų aromatų pojūčius. Po ne mažiau kaip 3 metų brandinimo rūsyje, nosyje atsiskleidžia braškių aromatas, kuris dominuoja ir gomuryje. Švelnios rožių žiedlapių rožinės spalvos sūkurys su lašišų rožinės ir vyšnių raudonumo atspalviais. Siekiant išsaugoti natūralius vaisių aromatus, šampanas nefermentuojamas malolaktine fermentacija, o jo likutinė cukraus vertė - brut (8 g/l), kad būtų išlaikyta pusiausvyra tarp šviežumo, vaisių ir vyno aromato.

  Nosyje neabejotinai braškių dominuojantys aromatai - tiek ką tik nuskintų, tiek ir braškių uogienės.

  Gomuryje geros struktūros, su pusiausvyra tarp gaivumo įir sodrių raudonųjų vaisių dominavimo (miško braškės su grietinėle), švelniai apgaubiančių gomurį, su švelnia, itin gaivia pabaiga. 

  Dera su Foie gras, laukine lašiša, žuvies ir jūros gėrybių tapomis, ant grotelių kepta veršiena, paukštiena, taip pat raudonaisiais ir miško vaisiais, tokiais kaip braškės, avietės ir mėlynės. Didelis Chardonnay kiekis leidžia šiuo šampanu mėgautis tiek kaip aperityvu, tiek valgio metu. Dėl sodrumo ir saldumo vynas puikiai dera su 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne