Šampanas-Drappier Rose de Saignee Brut 12% 1.5L

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier Rose de Saignee Brut 12% 1.5L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  ROŽINIS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  1.5 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą.

  Vidutinio tamsumo rožinis su jaunais burbuliukais Drappier Rose de Saignee Brut šampanas yra vienas iš nedaugelio šampano namų, gaminančių rožinį vyną saignée metodu. Kelias dienas trunkanti maceracija suteikia šiai cuvée intensyvią Pinot Noir spalvą. Vinifikacijos pastabos: Juros periodo Kimmeridgian kalkakmenis, 2 dienų maceracija, malolaktinė fermentacija, be filtravimo, labai mažas sulfitų kiekis, 30 mėnesių ant nuosėdų.  

  Nosyje labai geros struktūros, pavyzdinis raudonos spalvos vaisių grynumas.

  Gomuryje rRaudonųjų uogų, slyvų ir saldymedžio, vidutinio svarumo skonis su karčių citrusinių vaisių ir rausvųjų vynuogių užuominomis, kreminis ir gaivus, jaunatviškų vaisių ir vidutinio ilgio.  

  Dera su antipasti, lašiša en papillotte (prancūziškai "įvyniotas į popierių" - maisto gaminimo būdas, kai maistas kepamas kepimo maišelyje, arba įvyniotas į kepimo popierių), ant grotelių kepta rausva ėriena, gaiviomis braškių salotomis. Puikus aperityvas. Patiekite 7 °C temperatūros.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne