Šampanas-Drappier Millesime d'Exception 2018 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier Millesime d'Exception 2018 12% 0.75L

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą.

  2016 m. "Drappier Vintage Champagne" tiek prekės ženklas, tiek žinovai laiko išskirtiniu derliumi. Šį išskirtinį Drappier Millesime d'Exception 2016 derlių sudaro trys simbolinės Šampanės regiono vynuogių veislės. Pirmiausia, Pinot Noir, 60 %, kuri vynui suteikia galios ir kūno. Tada 30 % Chardonnay - kad išryškėtų vaisių ir gėlių aromatai. Taip pat tam, kad vynas galėtų tinkamai subręsti. Galiausiai Meunier, kuri, nepaisant to, kad sudaro 10 %, turi tik realią įtaką mišiniui. Jis suteikia mišiniui išbaigtumo ir švelnumo.   

  Nosyje vyraujantys juodųjų serbentų ir violetinių vaisių aromatai, kuriuos papildo vanilės natos, suteikiančios mišiniui kreminį ir ilgą skonį.

  Pasilikite šį šampaną ypatingoms progoms. Patiekite jį kaip aperityvą prie foie gras arba kaip priedą prie baltos žuvies ar baltos mėsos patiekalų. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne