Šampanas-Drappier Grande Sendree Brut Rose 2010 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier Grande Sendree Brut Rose 2010 12% 0.75L

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  ROŽINIS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą.

  Drappier Grande Sendree Brut Rose 2010 sudėtingas aromatų puokštės atidarymas prasideda nuo braškių ir agrastų. Gomuryje tyras ir elegantiškas, su nuostabiu išbaigtumu ir gyvastimi, kurį suteikia Chardonnay ir saldymedžio užuominos. 

  Puikiai tinka kaip aperityvas. Jūrų gėrybių patiekalų sąjungininkas, dera prie sūrio - tiek minkšto, tiek kietojo. Patiekite 8 °C temperatūros. 

    

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne