Šampanas-Drappier Grande Sendree Brut 2012 12% 0.75L+ GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier Grande Sendree Brut 2012 12% 0.75L+ GB

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą.

  Grande Sendrée 2010 yra Drappier Cuvée de Prestige. Šis retas riboto leidimo šampanas suteikia mums gražiausią dirvožemio ir puikaus derliaus išraišką. Grande Sendrée cuvée pavadinimą gavo nuo žemės sklypo, padengto pelenais (cendrée) po gaisro, kuris dar 1838 m. nusiaubė Urville miestelį. Pagamintas iš labai senų nedidelio sklypo vynmedžių (Pinot Noir 55% ir Chardonnay 45% mišinys), šis prestižinis šampanas stebina savo galingais aromatais. Šiam šampanui naudojamas butelis yra XIII amžiaus butelio, atrasto Urville rūsiuose, reprodukcija.

  Nosyje ypač vaisinis - vytintų vaisių, citrusinių vaisių ir baltųjų vaisių natomis, taip pat su bičių vašku, gudobele ir medumi.

  Gomuryje atskleidžia labai patrauklų laukinių braškių uogienės su prinokusių raudonųjų apelsinų balansą, subtilų minerališkumą ir lengvą kartumą su mandarino natomis.

  Dera su žuvies troškiniais, risotto su jūros gėrybėmis, vėžiais greipfrutų padaže, rūkytos žuvies užkandėlėmis, šukučių carpaccio, baltos mėsos troškiniais, tinka kaip aperityvas.

  Įvertinimai:
  93 points Robert Parker's Wine Advocate
  93 points Wine Spectator  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne