Šampanas-Drappier Grande Sendree Brut 2008 12% 0.75L+ GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier Grande Sendree Brut 2008 12% 0.75L+ GB

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Dėžutė
  KARTONINĖ
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą.

  Drappier Grande Sendree Brut tai Cuvée de Prestige iš fantastiško 2008 metų derliaus. Grande Sendrée cuvée pavadinimas kilo nuo žemės sklypo, kuris po 1838 metų Urville miestą nusiaubusio gaisro buvo padengtas žarijomis. Gražus butelis - tai XIII a. butelio, rasto Urvilie rūsiuose, kopija. Šis šampanas pasižymi dideliu švelnumu ir galingu aromatu. 2008 metų Grande Sendrée gaminamas labai ribotais kiekiais. Seniausi vynmedžiai iš geriausių sklypų renkami ypač kruopščiai. Šis Grande Sendrée 2008 turi puikų brandinimo potencialą.  

  Nosyje gudobelės maišosi su akacijų medumi, bičių vašku ir marcipanais. Svarainių želė susilieja su aviečių uogiene ir kaitaliojasi su bergamotėmis bei šilta brioche.

  Gomuryje gaivus, įspūdingas ir dirgina skonio receptorius. Perliukas glosto ir subalansuoja laukinių braškių uogienę su prinokusiais raudonaisiais apelsinais. Šią harmoniją pratęsia subtilus minerališkumas ir malonus kartumas, kuriame atsiskleidžia mandarinų apelsinų užuominos. 

  Dera su vėžių ir greipfrutų sultiniu, troškinta žuvimi su hollandaise padažu, šukučių karpačio, ėriuko nugarine su foie gras, comte sūriu, kurio amžius ne trumpesnis kaip 18 mėnesių. Idealiai tinka kaip aperityvas. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne