Šampanas-Drappier Coffret Immersion Brut Nature 12% 1.5L (2 x 0.75L) + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Šampanas-Drappier Coffret Immersion Brut Nature 12% 1.5L (2 x 0.75L) + GB

  France

  Champagne

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  BRUT
  Alk. tūris
  12%
  Talpa (L)
  1.5 L
  Dėžutė
  MEDINĖ
 • Mėgaukitės nepatirtais skoniais ir nauja patirtimi įsigyję šia dėžutė, kurioje yra Drappier šeimos namų Maison DRAPPIER rūsiuose brandinto klasikinio Drappier Brut Nature šampano butelis ir Lannion įlankoje (Lannion yra Prancūzijos komuna, esanti Bretanės regione, o Lannion įlanka esanti prie Legero žiočių yra Lamanšo sąsiaurio (English Channel) dalimi) kuriam laikui panardinto Drappier Brut Nature šampano butelis. 2020 metų  spalio 4 d. panardinti 3495 butelius 31 metro gylyje. Jūros aplinka mažiau oksiduoja vyną, o mažas apšvietimas ir pastovi vandens temperatūra užtikrina geras laikymo sąlygas. Po 646 dienų, 2022 metų vasarą į paviršių iškilo 912 Brut Nature butelių! Vieno iš jų paragausite ir galėsite palyginti jį su „klasikine“ versija.  

  Gražios aukso spalvos klasikinės versijos Drappier Brut Nature gamybai naudojamos tik pirmojo spaudimo sultys - cuvée. Naudojamos tik Pinot Noir 100% vynuogės su mažai likutinio cukraus - likęs natūralaus cukraus likutis mažesnis nei 2 g, butelyje. Be to, naudojama labai minimalus sieros kiekis. Išpilščius į butelius, cuvée rūsiuose brandinama mažiausiai 30 mėnesių. 

  Nosyje žiedų aromatai, svarainių ir migdolų natos.

  Gomuryje burbulas puikus, šiek tiek druskingas, cukatų natos.

  Dera su vištienos barbekiu su ananasais, puikus jūros gėrybių, sašimi ar net minkšto ožkos sūrio palydovas, tinka kaip aperityvas.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne