Vynas-Whitehaven Greg Sauvignon Blanc Marlborough 2019 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Whitehaven Greg Sauvignon Blanc Marlborough 2019 13.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Naujoji Zelandija
  Alk. tūris
  13.5%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Whitehaven visi vynai yra 100% užauginti, pagaminti ir išpilstyti į butelius Naujosios Zelandijos Marlborough regione. Whitehaven yra „Appellation Marlborough Wine“ (AMW) integruotos visuomenės, kurios tikslas yra apsaugoti „Marlborough Sauvignon Blanc“ vientisumą ir autentiškumą, narys. 

  Greg asortimentas skirtas vyninės įkūrėjo atminimui Greg White  (1952-2007). Šviesių šiaudų, žalio atspalvio Whitehaven Greg Sauvignon Blanc Marlborough vyno gamybai vynuogės skinamos mechaniniu būdu vėsiais vakarais. Siekiant išsaugoti vynuogėms būdingą jų vaisių skonį, vynas fermentuojamas žemoje temperatūroje ir naudojant pasirinktus mielių štamus.

  Nosyje klasikinis agrastų, serbentų ir greipfrutų aromatas su drėgnų uolienų ir dilgėlių natomis, būdingomis Awatere slėnio subregionui.

  Gomuryje vidutinio sunkumo vynas, pasižymintis ryškiu, gaiviu rūgštingumu, subalansuojančiu ryškų agrastų ir grynų mineralų skonį. Šie skoniai išlieka ilgame, gaiviame poskonyje.

  Dera su vasaros salotomis, paukštiena ir vėžiagyviais - ypač tinka su austrėmis ar termiškai neapdorotais moliuskais - taip pat omarais ir balta žuvimi. Puikus aperityvas. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne