Vynas-Trinity Hill Hawkes Bay Sauvignon Blanc 2015 12.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Trinity Hill Hawkes Bay Sauvignon Blanc 2015 12.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Naujoji Zelandija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  12.5%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Hawke's Bay, antras pagal dydį vyno gamybos regionas Naujojoje Zelandijoje, kuriame yra keletas seniausiai tebeveikiančių vyninių. Regionas užima 1,4 mln. hektarų plotą 350 km ilgio Ramiojo vandenyno pakrantėje. Nuo kalnų teka keturios didelės upės, o jų vingiuoti keliai sukūrė įvairius dirvožemius. Hawke's Bay regione galima auginti įvairias vynuogių veisles, priklausomai nuo konkrečios vietovės. Trinity Hill" veislės, kurioms reikia mažiau šilumos, buvo sodinamos vėsesnėse vietovėse, kad išlaikytų savo gaivų šviežumą. Hawke's Bay regione pagaminama 85% Naujosios Zelandijos Syrah, Merlot ir Cabernet vynuogių veislių vynų, kurios auginamos šiltesnėse vietovėse, kad būtų užtikrintas optimalus nokimas.  

  Ryškios šiaudų geltonumo spalvos su šviesiai žaliais auksiniais atspalviais Trinity Hill Hawkes Bay Sauvignon Blanc 2015.

  Nosyje gaivus su agrastų vaisių, žaliųjų kaulavaisių, šviežių žolelių ir tropinių vaisių aromatu, atskleidžiančiu burnoje tirpstančius mineralus ir nupjautą žolę.

  Gomuryje sausas, lengvo ir vidutinio sunkumo, skonis lengvas, troškulį malšinantis agrastų, nupjautos žolės ir gaivių žolelių aromatas. Vynas gaivus, su tvirta, labai plona tekstūra ir energinga, aštria rūgštimi, dėl kurios vynas išlieka žolelių, nupjautos žolės ir mineralų aromate.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne