Vynas-Secret De Grand Bateau Bordeaux 2020 14% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Secret De Grand Bateau Bordeaux 2020 14% 0.75L

  France

  Bordeaux

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  14%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Šis meistriškai pagamintas tradicino Bordeaux vynuogių mišinio raudonas Secret De Grand Bateau Bordeaux vynas tiek nosyje, tiek gomuryje pasižymi sodriu ir brandžiu skoniu (prieskoniai, juodieji vaisiai, cigarų dėžutės aromatas ir skrudintas naujas ąžuolas). Grand Bateau yra glaudaus Maison Barrière ir Château Beychevelle bendradarbiavimo rezultatas. Ant etiketės pavaizduotas laivas primena prestižinio Château Beychevelle, seserinės Maison Barrière įmonės, mitinį vikingų drakkarą. Vynas gaminamas derinant tradicines žinias ir šiuolaikinius metodus 6-8 mėnesius brandinant 100% ąžuolo statinėse, iš kurių 70% yra naujos, todėl vynas įgauna galią ir aromatą. Tai puošnus, beveik dekadentiškas stilius, iš taurės liejasi egzotiški vaisiai! Puikiai tinka vartoti dabar ir puikiai išliks gyvybingas dar 5-6 metus. Šis vynas pasižymi fantastiška kokybe ir verte.

  Nosyje juntamos tamsios vyšnios ir slyvos, tabakas, cukruotos apelsinų žievelės, prieskoniai ir elegantiškas kreminio naujo ąžuolo dvelksmas.

  Gomuryje vidutinio kūno sunkumo, harmoningas ir gana galingas vynas su patraukliu ir apvaliu vaisių skoniu. Brandūs taninai ir pikantiška pabaiga!

  Dera su kepta anties krūtinėle, keptu ėriuku, žvėriena, kitos mėsos užkandžiais ir kietaisiais sūriais. Taip pat gali būti vartojamas kaip aperityvas. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne