Vynas-Ohau Gravels Sauvignon Blanc Single Vineyard 2015 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Ohau Gravels Sauvignon Blanc Single Vineyard 2015 13% 0.75L

  Kilmės šalis
  Naujoji Zelandija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Ohau Gravels Pinot Gris Single Vineyard labai aromatingas ir įdomus vynas iš Naujosios Zelandijos, Ōhau Gravels. Tai jaunas vyno subregionas, esantis Horowhenua vietovėje, vakarinėje NZ Šiaurės žemutinės dalies pakrantėje. Ši vietovė pirmiausia žinoma kaip slidinėjimo kurortas. Šimtmečius regioną formavo Ōhau upė, palikusi žvyro nuosėdas, todėl dirvožemis yra akmenuotas, bet derlingas. Atrodo, kad Pinot Gris vynuogėms Ohau žvyrduobėse sudarytos geriausios sąlygos. Augimui įtaką daro Ramiojo vandenyno ir kalnų artumas. Vynas turi daugybę aromatų aspektų, yra galingas ir kupinas subtilumo bei elegancijos. Šiuo metu regione yra tik vienas vyno gamintojas, įkurtas 2009 metais. Ši vyninė labai sėkmingai gamina aromatingus baltuosius vynus iš Pinot Gris ir Sauvignon Blanc vynuogių. 

  Ohau vynuogynas yra puiki vėsaus klimato vieta, idealiai tinkanti vaisiškiems, natūralaus rūgštingumo vynams gaminti. Vėlyvas ir sausas ruduo užtikrina vėsias naktis, idealiai tinkančias lėtam aromato ir skonio vystymuisi vynuogėms nokstant. Siekiant išsaugoti Ohau Gravels Sauvignon Blanc Single Vineyard gyvybingus vaisius, misa fermentuojama šaltai. Be to, nedidelė dalis vyno fermentuota senose ąžuolo statinėse, kad vynas įgautų daugiau sudėtingumo ir tekstūros. 

  Nosyje vilioja subtiliu prinokusių baltųjų persikų, laimų ir nektarinų aromatu.

  Gomuryje sodraus kūno, tirštas, juntamos šviežių krapų užuominos, skonyje šis galingas vynas atsiskleidžia šiek tiek tropiniais citrusinių vaisių ir greipfrutų aromatais. Rūgštis brandi ir gerai palaikanti.  

  Dera su Viduržemio jūros regiono antipasti, ant grotelių kepta lašiša ar keptu ešeriu, su ant grotelių keptomis daržovėmis, taip pat su ožkos kreminiu sūriu, baltaisiais ir žaliaisiais šparagais bei vasaros salotomis. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne