Vynas-Mezzacorona Pinot Grigio Rose Dolomiti IGT 9% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Mezzacorona Pinot Grigio Rose Dolomiti IGT 9% 0.75L

 • Pinot Grigio - tai vynuogių veislė, kuri Trentino Dolomitų regione (Italija) istoriškai rado idealią aplinką, kad galėtų atskleisti visą savo potencialą. Iš tiesų, šiame unikaliame pasaulio vyndarystės kontekste Pinot Grigio sugebėjo išreikšti savo skirtingus stilistinius bruožus, priklausomai nuo klimatinės aplinkos, kurioje ji auginama -  aplinka, kuriai būdingi dirvožemiai, padėtis ir aukštis virš jūros lygio - šia prasme Trentinas yra didžiulė gamtinės aplinkos mozaika.

  Šiam originaliam "Mezzacorona Pinot Grigio Rose Dolomiti IGT 9%" vynui gaminti naudojamos vynuogės auginamos į šiaurę orientuotose vietovėse, puriuose ir molinguose dirvožemiuose, kur dėl lėto cukrų kaupimosi natūraliai galima sukurti modernų, mažai alkoholio turintį stilių, išlaikant tas pačias aromatines savybes, dėl kurių Dolomitų Pinot Grigio yra vienas autentiškiausių ir tikriausių kalnų Pinot Grigio vynų išraiškų.

  Todėl mažas alkoholio kiekis yra šių vynuogynų ypatybė dėl ypatingų klimato sąlygų, kurioms būdingos saulėtos dienos, palankios optimaliam aromato brandinimui, bet taip pat labai šaltos naktys, kuriomis natūraliai išsaugomas rūgštingumas. 

  Nosyje romatas yra labai gaivus ir švelnus, jam būdinga raudonųjų vaisių ir citrusinių vaisių, rausvojo greipfruto natų bei švelnių gėlių natų puokštė. Gomuryje vynas pasižymi maloniu sūrumu ir gaivumu, taip pat gyva ir gaivia rūgštimi. 

  Intensyviu aromatu apgaubiantis rožinis vynas dera prie lengvų makaronų ir ryžių patiekalų su daržovėmis, taip pat puikiai tinka kaip aperityvas. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne