Vynas-Marea Valle de Leyda Pinot Noir 14% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Marea Valle de Leyda Pinot Noir 14% 0.75L

  Kilmės šalis
  Čilė
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Luis Felipe Edwards (LFE) iki šių dienų išlieka vienos šeimos narių valdoma vyninė, kurioje dvi kartos aktyviai dalyvauja išlaikant sukurto prekės ženklo kokybę ir tradicines šeimos vertybes. LFE vynus apdovanojo vieni iš prestižiškiausių tarptautinių vynų konkursų ir vertinino žinomi vyno kritikai visame Pasaulyje. Be to, LFE buvo apdovanota už tai, kad yra viena geriausių Naujojo pasaulio ir Čilės vyno gamintojų, beveik iš eilės nuo 2012 metų.  

  Marea vynų linija gimė Leyda slėnyje (Leyda Valley), viename iš labiausiai pripažintų aukščiausios kokybės vėsių pakrančių vynuogių veislių regionų. Dėl švelnaus Ramiojo vandenyno poveikio čia vyrauja vėsus ir gaivus klimatas su minimaliais paros temperatūros svyravimais. Šis regionas drėkinamas Maipo upės vandeniu, kurio šaltinis yra Andų kalnuose. LFE vynuogynai Leida slėnyje yra vieni iš arčiausiai jūros, todėl čia gaminami gaivūs, vaisiniai vynai, pasižymintys subtiliu druskingu mineralizmu.

  Vidutiniškai šviesaus raudonumo Marea Valle de Leyda Pinot Noir yra puikus vynas, pagamintas iš 100% Pinot Noir vynuogių. Šis vynas yra vienas iš LFE sąraše esančių vynų, kuriais gali mėgautis veganai. Šis vynas yra sertifikuotas "Wines of Chile" kaip tvarus. Nuo 2020 metų derliaus visi LFE vynai skirti vegetarams ir veganams. 12 mėnesių brandinamas Prancūziško ąžuolo statinėse. 

  Nosyje ryškus, gaivus ir intensyvus aromatas, su braškių ir vyšnių natos, su švelniomis augalinėmis ir žemės užuominomis.

  Gomuryje išraiškingas ir sultingas burnoje su labai brandžiais taninais. 

  Dera su vištienos ir kalakutienos patiekalais.
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne