Vynas-Luis Felipe Edwards 360 Series Carmenere 14.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Luis Felipe Edwards 360 Series Carmenere 14.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Čilė
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Luis Felipe Edwards (LFE) iki šių dienų išlieka vienos šeimos narių valdoma vyninė, kurioje dvi kartos aktyviai dalyvauja išlaikant sukurto prekės ženklo kokybę ir tradicines šeimos vertybes. LFE vynus apdovanojo vieni iš prestižiškiausių tarptautinių vynų konkursų ir vertinino žinomi vyno kritikai visame Pasaulyje. Be to, LFE buvo apdovanota už tai, kad yra viena geriausių Naujojo pasaulio ir Čilės vyno gamintojų, beveik iš eilės nuo 2012 metų.

  LFE vyndariai 360º serijos vynui ieško išskirtinių veislių ir vynuogynų vietovių, tobulo klimato ir dirvožemio nuo Andų iki Ramiojo vandenyno be jokių apribojimų, kad rastų unikalias, konkrečiai vietovei būdingas kiekvienos veislės išraiškas. Galimos 360º veislės: Grenache, Tempranillo, Monastrell, Mountain Red Blend, Carmenère, Sangiovese, Cabernet Franc, Roussanne - Marsanne, Carignan, Cinsault, Cabernet Sauvignon. Violetinės spalvos, ryškus, vidutinio gilumo Luis Felipe Edwards 360 Series Carmenere yra 100% Carmenere vynuogių vynas, dešimt mėnesių brandintas ąžuolo statinėje.

  Nosyje intensyvus ir elegantiškas, su raudonųjų ir juodųjų vaisių, tokių kaip gervuogės, figos ir slyvos, mėlynių uogienės, odos ir vanilės aromatų natomis, kurias lydi tokie prieskoniai kaip juodieji ir baltieji pipirai.

  Gomuryje subalansuotas, švelnūs taninai ir elegantiška struktūra, suteikianti vynui saldžių, vidutinio svarumo pojūčių ir ilgą pabaigą.

  Dera su ant grotelių keptos mėsos, lašišos patiekalais, ir kiaulienos šonkauliais.

  Patiekite 16-18 °C temperatūros

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne