Vynas-Le Poesie Valpolicella 12% 0.75L

  • Kraunamos nuotraukos
  • Nuo pat įkūrimo 1898 m. "Cantina di Soave" dirbo taip, kad taptų viena iš pirmaujančių ir prestižiškiausių vyno gamintojų Italijos ir tarptautinėje vyno scenoje. Kasmet ji kruopščiai kaupė neįkainojamą gamybos vietų ir vynuogynų mozaiką, kuri šiandien apima penkis slėnius rytinėje Veronos dalyje ir tris garsius DOC pavadinimus: Soave, Valpolicella ir Durello.

    Taikydama avangardinę kokybės atrankos sistemą, "Cantina di Soave" gali diferencijuoti vyno gamybos lygius ir kategorijas, kad atitiktų vis reiklesnius ir sudėtingesnius rinkos reikalavimus, siūlydama platų vynų asortimentą - nuo kasdieniam vartojimui skirtų vynų iki ambicingų vynų, skirtų išrankiausiems restoranams, vyno parduotuvėms ir vyninėms Italijoje, ir užsienyje. Šiuo metu "Cantina di Soave" apie pusę savo produkcijos eksportuoja į daugiau kaip 50 šalių.

    Le Poesie Valpolicella nosyje - migdolų puokštė, taip pat primenanti miško vaisius.

    Subtiliai sausas, vaisiško ir švelnaus skonio, sodrios šiltos rubino raudonumo spalvos. Brandintas Slovėnijos ąžuolo statinėse.

    Jaunas jis gali būti derinamas su įvairiais patiekalais. Kai subręsta, maždaug po 3 metų, geriausiai tinka su mėsos patiekalais ir sūriu. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne