Vynas-Chateau Dassault Le 'D' de Dassault Saint Emilion Grand Cru 2015 15% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau Dassault Le 'D' de Dassault Saint Emilion Grand Cru 2015 15% 0.75L

  France

  Bordeaux 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  15%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Nuo 1955 metų, kai Château Couperie įsigijo ponas Marcel Dassault, dvaras buvo pervadintas į Château Dassault ir nenustojo daryti pažangos vynininkystėje, - nuolat buvo investuojama į vynuogynus, vynuogininkystės metodus ir įrangą, reikalingą vynui gaminti ir brandinti. Pavyzdžiui 2009 metais Château Dassault buvo viena pirmųjų vyninių, kurioje buvo panaudotas optinis rūšiavimo stalas. Ši naujoviška investicija iki šiol leidžia itin tiksliai nustatyti priimamų uogų kokybę. Ji taip pat leidžia labai greitai dirbti, o tai reiškia, kad labai tiksliai nustatoma derliaus nuėmimo data ir skinamos optimalaus sunokimo uogos.

  Chateau Dassault Le 'D' de Dassault Saint Emilion Grand Cru 2015 yra Merlot 70%, Cabernet Franc 23% ir Cabernet Sauvignon 7% vynuogių mišinio vynas. Vidutinis vynmedžių amžius 35 metai. Brandinimas vyksta 65% kiekio naujose ąžuolo statinėse, likęs 35% kiekis - vienmetėse statinėse. Brandinimo laikotarpis nuo 14 iki 18 mėnesių. Labai gero potencialo vynas, patartina vartoti pradedant 2022 metais. Patiekite 15 C temperatūroje, kurioje vynas įgaus daugiau gaivumo ir žvalumo. 

  Nosyje tamsių, prinokusių, intensyvių raudonųjų uogų aromatas 

  Gomuryje tekstūra sodri, vaisiai prinokę, riebūs ir sultingi, svarus ir tankus vynas.

  Poskonyje tamsių vyšnių, espresso, šokolado ir kavos pupelių natos. 

  Dera su visų rūšių klasikiniais mėsos patiekalais: veršiena, kiauliena, jautiena, aviena, antiena, žvėriena, kepta vištiena, keptais, troškintais ir ant grotelių keptais patiekalais. Taip pat dera su azijietiškais patiekalais, sočiais žuvies patiekalais ir įvairiais sūriais.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne