Vynas-Hill & Dale Sauvignon Blanc 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos
 • "Hill&Dale Winery" buvo įkurta 2001 m.Pietų Afrikoje, Western Cape, Stellenbosch , o 2003 m. dienos šviesą išvydo pirmieji vynai. Įmonės vyndarys Guy Webberis taip aistringai mėgsta pinotažą, kad tapo vienu geriausių šios veislės meistrų regione. Savo vyndario karjerą jis pradėjo Gilbey's vyninėje, vėliau tobulino įgūdžius Clos Malverne ir Devon Hill. Guy ne tik gamina vyną, bet ir dirba vyno degustavimo komitetuose ir degustavimo klubuose. Už savo pasiekimus Cape Wine and Spirit Education Trust jam suteikė vyno vertintojo sertifikatą. Dabar įmonė priklauso "Stone Pine Wines" kontroliuojančiajai bendrovei.

  "Hill&Dale Sauvignon Blanc"  - šis gyvybingas ir gaivus Sauvignon blanc puikiai subalansuoja atogrąžų ir žolelių stilių, dėl gerai subalansuoto sudėtingumo šį vyną ragauti įdomu. 

  Spalva: ryški, skaidri, putojanti, su viliojančiu gaiviu žaliu atspalviu.

  Nosyje gaivus ir gyvybingas, su žaliojo obuolio, gvajavos ir dilgėlių užuominomis, o fone - saldus melionas. Vienu metu žolelių ir tropikų aromatas.

  Gomuryje pradžioje gyvybingas minerališkumas ir aitri rūgštis persipina su saldžiu, vaisiniu agrastų, melionų ir prinokusių abrikosų skoniu. Nesudėtingas ir lengvai geriamas, bet subtilus sudėtingumas su užuominomis apie rimtąją pusę.

  Galimybė brandinti: nors jaunystėje vynas yra gaivus ir subtilus, tikėtina, kad sudėtingesnės ir subtilesnės savybės išryškės jį toliau laikant rūsyje iki maždaug trejų metų.

  Derinimas su maistu: puikiai tinka ir vienas, tačiau idealiai poruojamas su žaliomis lapinėmis salotomis su skrudintais riešutais, upėtakių ar otų patiekalais, makaronais su grąžgarsčių pesto ar net su tradicine angliška žuvimi ir bulvytėmis. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne