Vynas-Graham's Fine Ruby Porto D.O. 19% 0.75L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Graham's Fine Ruby Porto D.O. 19% 0.75L + GB

  Likerinis vynas

  Kilmės šalis
  Portugalija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Broliai William and John Graham'ai įkūrė įmonę Porto mieste šiaurės vakarų Portugalijoje, kurioje prekiavo tekstile. 1820 metais jie priėmė dvidešimt septynias statines Porto vyno kaip skolos grąžinimą iš skolininko. Tai buvo priežastis, lėmusi brolių sprendimą skirti savo jėgas Douro slėnio Porto vynų gamybai. Taip gimė "Graham's Port House" vyno gamybos įmonė.

  Graham's buvo viena pirmųjų Porto vyno gamintojų, 1890 metais investavusių į nuosavus vynuogynus Portugalijos Douro slėnyje, ir šiandien ji yra pažangiausių vyno gamybos metodų naujovių lyderė. Dabar penki Symington pusbroliai ir pusseserės dalijasi atsakomybe už visus įmonės veiklos aspektus ir asmeniškai gamina Graham's vynus. 

  Graham's Fine Ruby Porto išpilstomas į butelius jaunas, maždaug dvejus metus brandintas ąžuolo statinėse. Taip išlaikomas vaisių stiprumas - atpažįstamas Graham's stiliaus bruožas. Tai Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Barroca ir Tinto Cao vynuogių kupažas. 

  Nosyje intensyvaus aromato su prinokusių raudonųjų ir juodųjų vaisių šėlsmu.

  Skonyje sodraus kūno su sodriu juodųjų vyšnių aromatu, puikus balansas ir intensyvi pabaiga. 

  Dera su sūriais ir šokolado pagrindo desertais. Patiekite šiek tiek atšaldytą. Jo nereikia dekantuoti. Atidarytas išliks šviežias dvi-tris savaites.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne