Vynas-Graham's 20YO Tawny Porto D.O. 20% 0.75L + GB

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Graham's 20YO Tawny Porto D.O. 20% 0.75L + GB

  Likerinis vynas

  Kilmės šalis
  Portugalija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Spalva
  RAUDONAS
  Dėžutė
  KARTONINĖ
  Savybės
  SWEET
 • Broliai William and John Graham'ai įkūrė įmonę Porto mieste šiaurės vakarų Portugalijoje, kurioje prekiavo tekstile. 1820 metais jie priėmė dvidešimt septynias statines Porto vyno kaip skolos grąžinimą iš skolininko. Tai buvo priežastis, lėmusi brolių sprendimą skirti savo jėgas Douro slėnio Porto vynų gamybai. Taip gimė "Graham's Port House" vyno gamybos įmonė. 

  Graham's buvo viena pirmųjų Porto vyno gamintojų, 1890 metais investavusių į nuosavus vynuogynus Portugalijos Douro slėnyje, ir šiandien ji yra pažangiausių vyno gamybos metodų naujovių lyderė. Dabar penki Symington pusbroliai ir pusseserės dalijasi atsakomybe už visus įmonės veiklos aspektus ir asmeniškai gamina Graham's vynus.

  Gintarinio aukso spalvos Graham's 20 YO Tawny Port - tai meistriško vynų maišymo paieškų rezultatas, siekiant tobulos pusiausvyros tarp jauno ir brandinto Porto vyno. Brandintas ąžuolo statinėse su prieskoniais.

  Nosyje puiki aromatų puokštė, kuriai būdingas riešutų charakteris ir gardūs brandūs vaisiai, apelsino žievelės užuominos.

  Gomuryje skonis sodrus, švelniai saldus, puikiai subalansuotas, ilgas ir elegantiškas.

  Dera su riešutais, džiovintais vaisiais ir vaisių pyragais, vaniliniais ledais ir creme brulee.

  Patiekite šiek tiek atšaldytą. Puikiai tinka mėgautis po vakarienės. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne