Vynas-G De Guiraud AOC Bordeaux Blanc Sec BIO 2020 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-G De Guiraud AOC Bordeaux Blanc Sec BIO 2020 13.5% 0.75L

  France

  Bordeaux

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13.5%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Château Guiraud dvarvietė yra Sauternes apelacijoje, nuo 1855 metų klasifikuojama kaip Premier Cru Classé ir tapo pirmąja Premier Cru vynine, kuriai buvo suteiktas ekologiškumo sertifikatas. Jos pagrindinė specializacija - saldieji vynai, gaminami iš vynuogių, kurių vynmedžius užkrėtė Botrytis Cinerea grybelis. Šiam ypatingam vynui gaminti kruopščiai rankomis renkamos puikios uogos. Dirvožemį sudaro 80% smėlingo žvyro. Likusią dalį sudaro gilesni dirvožemiai su žvyru, kalkakmeniu ir moliu.

  Tuo tarpu sausas baltasis vynas G De Guiraud AOC Bordeaux Blanc Sec BIO 2020 yra neįprastas Sauvignon blanc ir Semillon vynuogių mišinys su ypatingu charakteriu. Cuvée (terminas cuvée vynui reiškia skirtingų vynuogių veislių maišymą) sudaro lygios Sauvignon blanc ir Semillon vynuogių dalys. Vinifikavimas vyksta iki 80% barrique statinėse (barrique - šis terminas paprastai reiškia tam tikro dydžio ir formos statinę. Tradiciškai barikinė statinė yra 225 litrų talpos, kilusi iš Bordeaux. Tai labiausiai paplitusi vyno statinės rūšis), kuriose prieš tai buvo brandintas saldusis vynas. Tada vynas septynis mėnesius brandinamas sur Lie medinėse statinėse.

  Nosyje juntami harmoningi ir kvapnūs tipiški Bordeaux vyno aromatai.

  Gomuryje pasižymi nepaprasta įtampa, dideliu aromato kompleksiškumu, yra tirštas ir kartu gaivus. Jame jaučiamas lazdyno riešutų sviestas, derantis su persikų ir citrusinių vaisių aromtų natomis, o tai lemia gyvybingą poskonį.

  Dera su antipasti, melionu su prosciutto, jūros gėrybėmis ar Azijietiškai ruoštais jautienos patiekalais.

  Decanter (92/100) 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne