Vynas-Fugue De Nenin AOC Pomerol 2017 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Fugue De Nenin AOC Pomerol 2017 13.5% 0.75L

  Bordeaux

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Raudonas Appellation d'Origine Contrôlée (AOC) Pomerol apeliacijos vynas, gaminamas pietvakarių Prancūzijoje, Bordeaux vyno regione, Libournais subregione  Gironde departamente, Nouvelle-Aquitaine regione. Pomerol yra terroir vynas, t. y. jo skonį ir pobūdį lemia dirvožemis ir klimatas, kuriame auga vynmedžiai (Terroir (iš terre - "žemė") - tai Prancūziškas terminas, kuriuo apibūdinami aplinkos veiksniai, darantys įtaką pasėlių fenotipui, įskaitant unikalias aplinkos sąlygas, ūkininkavimo praktiką ir specifinę pasėlių augimo aplinką). Tai raudonasis vynas, gaminamas iš molio dirvožemyje pasodintų vynmedžių vynuogių. 2020 m. šioje vietovėje buvo pagaminta 31 000 hl vyno. Pomerol vyną paprastai sudaro Merlot, Cabernet Franc ir Cabernet Sauvignon vynuogių veislės, gali būti ir kitų vynuogių veislių, pavyzdžiui, Malbec arba Petit Verdot, tačiau Pomerol vynų vynuogių veislių daugumą sudaro Merlot ir Cabernet Franc. Fugue De Nenin AOC Pomerol 2017 yra 77% Merlot ir 23% Cabernet Franc vynuogių mišinys. 

  Nosyje dominuoja triufelių ir medienos aromatų natos.

  Gomuryje išsiskiria dideliu vaisišku subtilumu ir intensyvumu, galingi taninai, jaučiamas juodųjų vaisių, slyvų, juodųjų serbentų aromatas su gėlių ir prieskonių natomis. 

  Dera su kepta raudona mėsa, patiekalais su padažu, minkštais sūriais ir troškiniais. Taip pat puikiai dera su balta mėsa, pavyzdžiui, veršiena, triušiena ar antiena. 

  Tarptautinis pripažinimas:
  • Wine Spectator: 88
  • James Suckling: 91
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne