Vynas-Felsina I Sistri Chardonnay Toscana IGT 2019 13.5% 0.75L

  • Kraunamos nuotraukos

    Vynas-Felsina I Sistri Chardonnay Toscana IGT 2019 13.5% 0.75L

  • Toscana IGT apeliacijos raudonas, išskirtinai iš Cabernet Sauvignon vynuogių vynas. Toscana IGT yra garsiausias ir dažniausiai naudojamas Italijos „Indicazione Geografica Tipica“ (IGT) pavadinimas. Trumpai tariant, geografinis regionas yra Toskana. Toscana IGT vynai gali būti gaminami bet kuriame kaime bet kurioje iš 10 Toskanos provincijų (Arezzo, Firenze, Grosseto, Livorno, Lucca, Massa Carrara, Pisa, Pistoia, Prato ir Siena). Be DOCG ir DOC vynams taikomų vyno stiliaus apribojimų, Toscana IGT vynai gali būti gaminami beveik visomis įsivaizduojamomis formomis - nuo sausų iki baltų, nuo saldžių raudonų ir putojančių rožinių. Natūralu, kad atsižvelgiant į ilgametę Toskanos sėkmę naudojant sausą raudoną vyną, šis stilius yra pats įprasčiausias.

    "Felsina I Sistri" - tai iš Toskanos kilęs, iš prancūziškų skiepų gimęs ir 12 mėnesių barikinėse statinėse brandintas Chardonnay. Nosį užlieja švelnūs vanilės ir džiovintų vaisių aromatai, kurie dera su gaiviomis egzotiškų ir tropinių vaisių užuominomis.

    Skonis subalansuotas, švelnumas ir gaivumas elegantiškai dera tarpusavyje, o tai reiškia, kad gurkšnis yra pilnas, apgaubiantis ir šiltas. 

    Puikiai dera su žuvies, makronų ar risotto patiekalais.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne