Vynas-Edouard Delaunay Cote De Nuits Villages 2018 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Edouard Delaunay Cote De Nuits Villages 2018 13.5% 0.75L

  Burgundy

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • 1893 metais įkurta Edouard Delaunay yra sena, turtingą ir išskirtinę istoriją turinti vyninė, XX amžiuje svariai prisidėjusi prie Burgundijos vyno regiono vystymo. House of Edouard Delaunay, norėdami pasiūlyti išskirtinius vynus, nusprendė sutelkti dėmesį į Burgundijos širdį, į vertingiausius vynus: išskirtinius cuvees iš regioninių apeliacijų Côte de Nuits ir Côte de Beaune su kaimais, kuriuos reikia atrasti, intriguojančius Premier Crus, puikias Grands Crus kolekcijas, baigiant absoliučiomis retenybėmis, pagamintomis labai ribotais kiekiais. 

  Burgundijos Village klasifikacijos Côte de Nuits apeliacijos Edouard Delaunay Cote De Nuits Villages pagamintas iš 100% Pinot Noir vynuogių. Šiame regione yra daugybė prestižinių apeliacijų, sužavėjusių visą Pasaulį, turi pagrįstą reputaciją, kad čia gaminami nebrangūs vynai. Côte de Nuits-Villages yra šios taisyklės išimtis. Vynas gali būti gaminamas tik penkiuose kaimuose, kurie yra Côte de Nuits širdyje - Fixin ir Brochon šiaurėje, Premeaux, Comblanchien ir Corgoloin pietuose. Côte de Nuits-Villages yra puikusvynas su būdinga elegancija, išskirtinumu ir intensyviais, mėsingais vaisiais. Terroir - 75% Côte de Nuits Villages cuvée buvo gauta iš šiaurinės Côte de Nuits dalies (Brochon, Fixin) dėl struktūros ir nuostabaus juodųjų vaisių kvapo, o 25% vynuogių - iš pietinės Côte de Nuits dalies (Premeaux, Comblanchien) dėl švelnumo ir kūno, kurį jos suteikia vynui.

  Nosyje nepaprastai gaivus, erdvus ir labai elegantiškas, būdingas Côte de Nuits vynams, skleidžiantis juodųjų vyšnių ir prieskonių aromatus.

  Gomuryje nuostabiai aksominis ir sodrus skonis, pasižymintis puikia brandos ir rūgštingumo pusiausvyra. Juodųjų vaisių, laukinių slyvų, korių, lazdyno riešutų ir kavos natas papildo prieskonių, smilkalų, bičių vaško ir juodojo šokolado aromatų užuominos. Taninai vis dar tvirti, tačiau laikui bėgant jie švelnės.    

  Dera su triušienos troškiniu, pupelėmis su šonine. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne