Vynas-Edouard Delaunay Burgundy Hautes Cotes De Nuits Les Dames Huguettes 2021 12.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Edouard Delaunay Burgundy Hautes Cotes De Nuits Les Dames Huguettes 2021 12.5% 0.75L

  Burgundy

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  12.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • 1893 metais įkurta Edouard Delaunay yra sena, turtingą ir išskirtinę istoriją turinti vyninė, XX amžiuje svariai prisidėjusi prie Burgundijos vyno regiono vystymo. House of Edouard Delaunay, norėdami pasiūlyti išskirtinius vynus, nusprendė sutelkti dėmesį į Burgundijos širdį, į vertingiausius vynus: išskirtinius cuvees iš regioninių apeliacijų Côte de Nuits ir Côte de Beaune su kaimais, kuriuos reikia atrasti, intriguojančius Premier Crus, puikias Grands Crus kolekcijas, baigiant absoliučiomis retenybėmis, pagamintomis labai ribotais kiekiais. 

  Burgundijos regioninės Hautes Côte de Nuits apeliacijos nuostabios vyšnių raudonumo spalvos, aksominės išvaizdos Edouard Delaunay Burgundy Hautes Cotes De Nuits Les Dames Huguettes pagarmintas iš 100% Pinot Noir vynuogių. Už kelių kilometrų į vakarus nuo didžiųjų Côte de Nuits vynuogynų, panašiame dirvožemyje, klesti Hautes Côtes de Nuits vynuogynai. Jos klesti 100 iki 150 metrų virš jūros lygio. Vynuogių derlius renkamas rankomis, kai vynuogės yra visiškai subrendusios. Vėliau vynuogės kelias dienas šaltai maceruojamos iki natūralios fermentacijos pradžios, kol dėl vietinių mielių poveikio prasideda natūrali fermentacija. Iš viso maceracija trunka 15 dienų, tada jauni vynai 11 mėnesių brandinami statinėse, iš kurių 25% yra naujos statinės.

  Nosyje labai išraiškingai kylantys aromatai, kuriuose gėlių niuansai (rožės, bijūnai) harmoningai dera su švelniu juodųjų vyšnių aromatu. Vėliau išryškėja saldūs augaliniai braškių ir buksmedžių, vyšnių medienos, viržių ir pušų miško kvapai, kuriuos papildo prieskoniniai kvapai (kamparo, kmynų).

  Gomuryje aksominis, su šviežių vaisių aromatu, kurį lydi gurmaniškos skrebučio ir juodojo šokolado natos. Pabaigoje jaučiama maloni įtampa, kurią vainikuoja puikus gaivumas ir lengvas sūrus kartumas. Puikus ir sudėtingas, elegantiškas vynas. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne