Vynas-Drappier Coteaux Champenois Perpetuite 12% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Drappier Coteaux Champenois Perpetuite 12% 0.75L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Spalva
  BALTAS
  Dėžutė
  BE DĖŽUTĖS
  Savybės
  DRY
 • Šeimyniniai Drappier šampano namai, pradėję veiklą 1808 metais, įsikūrę Urville miestelyje, Côtes des Bar apeliacijoje Champagne regione. Gaminami vintage ir non-vintage cuvee, taip pat prestižinis vynas, žinomas kaip Grande Sendrée. Drappier šampano namuose gaminami ir Brut Nature Zéro Dosage ir Blanc de noirs ir daugelis kitų. Ekologiškos ir tradicinės žemdirbystėje šalininkai, Drappier naudoja minimalų sieros kiekį vyne (paprastai Šampane vidutiniškai jo kiekis siekia 90–130 g, o Drappier vynuose tik 0–40 mg). Drappier laikomi vienais geriausių butikinių šampano gamintojų Pasaulyje. Rūsiai, kuriuose laikomas vynas, yra vieni iš seniausių Europoje, ir tai buvo vieninteliai rūsiai, kurie nebuvo apgadinti per du pasaulinius karus ar 1950-aisiais per rajone kilusį gaisrą

  Šampano namai gamina ne tik šampaną, bet ir raudonuosius, bei baltuosius vynus, kurie džiugina mėgėjus ieškančių naujų potyrių. Šis AOC Coteaux Champenois apeliacijos Blanc ramus baltas Drappier Coteaux Champenois Perpetuite yra kilęs iš "amžinojo rezervo". Tai statinė, į kurią kasmet įpilama tam tikra dalis naujo vyno, kad būtų atnaujintas ankstesnių metų derlius. Šioje statinėje yra 13-a skirtingų metų derliaus vynų nuo 2002 iki 2018 metų. Joje jauno vyno įžūlumas kalbasi su seno išmintimi, tarsi kameros draugai, kuriems laikas nebeskaičiuojamas. Amžinumo pėdsakas prilygsta fotografijai, darytai prieš kurį laiką, kurioje šimtamečių Tronçais miško ąžuolų ir daugybės vynų, iš kurių kai kurie įkalinti beveik 20 metų, pėdsakai. Tai vis dar 100% Pinot Noir, iš vynuogyno nuo Urville kalvų (Juros periodo Kimmeridgean dirvožemis) vynuogių vynas, vinifikuotas kaip baltasis, ir yra XVII a. vins gris palikuonis. Išpilstytas į butelius 2020 metų Lapkričio mėnesį. Pagaminta 971 butelis. Naujas skonis. 

  Nosyje gėlių, primenantis baltojo Burgundiško vyno aromatus.

  Gomuryje juntamas gaivus skonis, iš pradžių gyvas, vėliau tampa sodrus ir apvalus, o pabaigoje švelniai kartus. Vynas pasižymi dideliu minerališkumu.  

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne