Vynas-Dragon De Quintus Saint-Emilion Grand Cru 2019 15% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Dragon De Quintus Saint-Emilion Grand Cru 2019 15% 0.75L

  Bordeaux 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  15%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • 2019 metų derliaus gilios granato violetinės spalvos Dragon De Quintus Saint-Emilion Grand Cru yra Merlot 86% ir Cabernet Franc 14% vynuogių mišinys, pagamintas Château Quintus dvarvietėje. Pavadinimas kilo nuo drakono statulos, stūksančios aukštai ant iškyšulio, kuriame įsikūrusi valda. Priminsime, kad Saint Emilion Grand Cru vietovardis apima tą pačią teritoriją kaip ir Saint Emilion, tačiau jam taikomi papildomi kokybiniai apribojimai, ypač dėl derliaus ir vynų brandinimo. Ji įsikūrusi dešiniajame Dordogne krante ir užima 9 savivaldybes, esančias aplink Saint Emilion: Saint-Christophe-des-Bardes, Saint-Etienne-de-Lisse, Saint-Hippolyte, Saint-Laurent-des-Combes, Saint-Pey -d'Armens, Saint-Sulpice-de-Faleyrens, Vignonet ir dalį Libourne.  

  Nosyje vynas dvelkia atviromis troškintų slyvų, vaisių pyrago ir konsrvuotų gervuogių natomis su gvazdikėlių ir pieštuko drožlių potėpiais.

  Gomuryje pilno kūno, skonis tiesiog sprogsta nuo pikantiškų juodųjų vaisių, kuriuos įrėmina prinokę, apvalūs taninai ir drąsus gaivumas.

  Poskonyje išlieka pipirų prieskonis. 

  Wine Advocate šį vyną įvertino 91-93 / 100, o Amerikiečių vyno kritikas ir žurnalistas James Suckling net 93-94 / 100.  Robertparker.com - 90/100

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne