Vynas-Dr.Hermann Erdener Treppchen Riesling Kabinett Alte Reben 2022 7.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Dr.Hermann Erdener Treppchen Riesling Kabinett Alte Reben 2022 7.5% 0.75L

  Kilmės šalis
  Vokietija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  7.5%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Šiandieninė Dr. Hermann vyninė buvo įkurta 1967 metais, dabar vyninės vynuogynų plotas siekia 9,5 hektaro, kuriuose ant stačių upės kranto šlaitų veši iki 100 metų senumo nesukultūrinti vynmedžiai, kurie yra pagrindinis pagrindas sudėtingiems ir galingiems Dr. Hermann Riesling vynuogių vynams. Dr. Hermann vyninės specializacija - vaisiniai ir kilnūs saldūs rūšiniai vynai, kurie sudaro apie 90% produkcijos. Jie pasižymi geriausiomis Riesling vynuogių savybėmis ir nuolat patenka tarp geriausių Moselle  regiono vynų, nes juose dera sudėtingi aromatai, puiki saldumo ir rūgštingumo pusiausvyra bei patrauklus ilgumas. 

  Pastaraisiais metais Dr.Hermann Erdener Treppchen Riesling Kabinett Alte Reben vynas tapo tikru Kabinett tipo etalonu Mosel regione. 2022 metų derlius nuimtas originaliame Treppchen vynuogynų lauke su mėlynai pilku skalūnu podirviu, spontaniškai fermentuotas ir vinifikuotas tradicinėse Fuder statinėse.

  Nosyje Granny Smith obuoliai, kriaušės, laimai, mėtos, citrusiniai vaisiai - tai akinanti aromato išraiška su žaliais vaisiais, kurie yra Treppchen Grand Cru in Erden vizitinė kortelė.

  Gomuryje šokantis, elegantiškas ir tirpstantis, traškus ir nenugalimas žaliųjų vaisių skonis. Šis puikus Kabinett vynas sprogsta ant liežuvio, o pabaigoje išryškėja tvirta ir harmoninga rūgštis. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne