Vynas-Claymore You'II Never Walk Alone Grenache Shiraz Mataro Clare Valley 2017 14.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Claymore You'II Never Walk Alone Grenache Shiraz Mataro Clare Valley 2017 14.5% 0.75L

 • Claymore Wines gamntojo (Australija) vynas, sudarytas iš 71% Grenache, 5% Mourvèdre, 24% Syrah vynuogių rūšių.

  Claymore You'II Never Walk Alone Grenache Shiraz Mataro Clare Valley 2017 - šis vynas nefiltruotas ir 10 mėnesių brandintas senesniame ąžuole, kad būtų išsaugotas maksimalus pirminių vaisių žvilgesys ir intensyvumas. Watervale Shiraz šiam vynui suteikia gėlių ir violetinių atspalvių, kuriuos papildo prieskoninis Grenache iš 1950 m. pasodintų krūmynų. Sultingos tekstūros vaisiai, todėl jis lengvo skonio ir įtikinamas. 

  Spalva - gili rubino raudonumo.

  Nosyje pasitinka geriančiuosius pikantiškais žemės ir sultingų braškių aromatais, o po to - erškėtuogių ir šviežių žolelių užuominomis. Pradeda ryškėti antrinės slyvų uogienės, salyklo ir saldymedžio, prinokusių braškių ir prieskonių natos. 

  Skonis - tikrasis vyndario amatas yra sudėtingas maišymo menas. Šis vynas - geriausias šio meninio talento pavyzdys; įvairių elementų sujungimas, kad jie vienas kitą sustiprintų ir papildytų, o galutinis produktas būtų kur kas geresnis nei atskiros sudedamosios dalys.

  Šviežias ir sultingas vynas, pasižymintis šviežiais taninais ir pikantišku šviežių grybų charakteriu. Skonio viduryje juntami gėlėti raudonųjų serbentų vaisiai, o pabaigoje - šokoladas, mėtos ir šviežia oda. 

  Stebėtinai ilgas ir sudėtingas vynas, kurį galima ragauti jau dabar.

  Dėl sultingumo ir geriamumo šis vynas puikiai tinka prie kaimiškų kiaulienos ir veršienos karbonadų su šviežių pomidorų ir žolelių padažu. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne