Vynas-Chene Bleu Heloise 2013 IGP Vaucluse 15% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chene Bleu Heloise 2013 IGP Vaucluse 15% 0.75L

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Chêne Bleu - tai kritikų pripažintas vynas iš super-premium Vin de Pays vynuogynų South Rhône (Pietų Rona) regione. Vynuogynai driekiasi kalnuose 4-ių South Rhône apeliacijų viršūnėje, todėl geriausi vyninės vynai gaminami kaip IGP (Indication Géographique Protégée). Vertindami Apeliacijų klasifikavimo sistemos privalumus, savininkai nusprendė kurti naują aukščiausią kokybės apeliaciją taikant tarptautinę kokybinę praktiką, nes Chêne Bleu aukštikalnių reljefas yra netipiškas žemaūgėms South Rhône valdoms. Jau dabar tarptautinėje spaudoje Chêne Bleu įvardijamas kaip pirmasis "Super Rhône", dėl gebėjimo iškelti savo kokybinį svorį ir lūkesčius, susijusius su IGP nuoroda. Vynų stilius: šalia Châteauneuf-du-Pape, bet aukštai kalnuose, todėl vynai pasižymi sodriais South Rhône vaisiais, kuriuos papildo aukštikalnių subtilumas ir elegancija.

  Chêne Bleu - tai idiliškas Rolet šeimos vynuogynas, nuo XIX amžiaus augantis virš jūros lygio 550-630 metrų aukštyje Mt.Ventoux kalnuose Vaucluse departamente, apsuptuose 4-ių apeliacijų kalno papėdėje, - Gigondas, Côtes du Ventoux, Côtes du Rhône ir Séguret. Laukinis vynuogynas unikalios ekosistemos širdyje, UNESCO saugomame Mont Ventoux Biosphere Reserve rezervate, pasižyminčiame nepaprastu biologiniu įvairiapusiškumu. Šeimai prireikė daugiau nei dešimtmečio nuoširdaus atsidavimo, kad galėtų prikelti 30 hektarų viduramžių vienuolyno vynuogyną ir jo brandžius vynmedžius naujam, aukščiausius tarptautinius standartus atitinkančiam gyvenimui, parodant Pasauliui šio regiono aukštikalnių mikro terroir Grand Cru potencialą.

  Ekologiški ir biodinaminiai vynuogynų priežiūros principai leidžia vyninei vengti sintetinių trąšų ir cheminių medžiagų naudojimo, pirmenybę teikiant neinvaziniams metodams, pavyzdžiui, vynmedžių gydymui naudojant bičių propolį, gaunamą iš nuosavo bityno. Ekologiškai auginamų avių banda žiemoja vynuogynuose ir užtikrina piktžolių kontrolę bei natūralias trąšas. Drausmingas genėjimas ir dvigubas rūšiavimas lemia puikią vaisių kokybę ir sąmoningai nedidelį derlių (14-25 hektolitrai iš hektaro), lyginant su vidutiniškai 30-45 hl/ha Châteauneuf-du-Pape vietovėje gaminamais aukščiausios klasės vynais.

  Chene Bleu Heloise 2013 IGP Vaucluse - skaiščios purpurinės spalvos pavyzdinis Syrah vynuogių mišinys, pavadintas pažangiai mąstančio garsaus filosofo Heloize d'Argenteuil, genialaus Pierre'o Abélard mokinio, vardu. Vynas pasižymi vėsesnio klimato Syrah elegancija ir santūrumu, šiek tiek pilno kūno Grenache ir šiek tiek Roussanne, suteikiančio gėlių aromato. Grenache vynuogynų amžius yra daugiau nei 60 metų, tuo tarpu Syrah – daugiau nei 50 metų amžiaus.

  Nosyje sudėtingas, su tamsių vaisių ir trumų aromatu.

  Gomuryje pilno kūno, tankus ir elegantiškas su brandžių vaisių natomis ir rafinuotais taninais.

  Poskonis labai ilgas su trumų natomis

  Dera su laukinių paukščių, naminės paukštienos, ėrienos patiekalų ir keptų daržovių.

  Dekantuoti 2-3 valandas ir patiekti kambario temperatūroje. 

  18 mėnesių brandintas senose ir naujose Prancūziško ąžuolo statinėse.

  Brandinimo potencialas: 10-12 metų.

  Vynuogynuose nenaudojami jokie sintetiniai preparatai, kad būtų užtikrinta vynmedžių ir dirvožemio sveikata. Sertifikuota "BeeFriendly" ir HVE 3 tvarioji vynuogininkystė (aukščiausias lygis).

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne