Vynas-Chateau Senejac Haut-Medoc 2016 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau Senejac Haut-Medoc 2016 13.5% 0.75L

  France

  Bordeaux 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Sénéjac yra labai stilingas château, esantis toli į pietus nuo Haut-Médoc. Jis priklauso Cordier šeimai, o jį prižiūri Alfredas Tesseronas ir Pontet Canet komanda. Chateau Senejac Haut-Medoc 2016 - rafinuotas, biodinaminis raudonasis Bordo vynas, lyginamas su labiau klasifikuojamais vynais.

  Sodrios raudonos spalvos su granato atspindžiais.

  Nosyje pirmasis aromato pojūtis labai atviras, tikslus, su juodųjų vyšnių ir gervuogių natomis. Išmaišius nosis įgauna pilnatvę, su sudėtingomis raudonųjų vaisių natomis, siejamomis su skrudinta statinėje esančia vanile. Skonis tirštas ir turtingas. Tekstūra labai tiksli dėl labai geros kokybės taninų ir gero ekstrakcijos valdymo vinifikavimo metu.

  Sénéjac 2016 yra galingas, tačiau išlieka labai elegantiškas - tai išreiškia geras ilgis burnoje, šilkiniai ir gerai integruoti taninai. Šis derlius yra vienas geriausių. Jame dera koncentracija ir glotnumas, be abejonės, jis turi labai gerą brandinimo potencialą. Tamsiai raudoni ir mėlyni vaisiai su lapų natomis, švelnūs taninai ir subtilus ąžuolas. Puikiai išlaikys savo amžių.

  Geriausias laikas ragauti 2021-2028 m. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne