Vynas-Chateau Roc Taillade Medoc 2016 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau Roc Taillade Medoc 2016 13.5% 0.75L

  Bordeaux 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Tai vynas iš Medoc apeliacijos. Bordeaux Medoc regionas yra pakrantės lagūnų, smėlio kopų ir pušynų vietovė, esanti 45-oje lygiagretėje. Tai taip pat keturių Pasaulyje prestižiškiausių vyno kaimų regionas: Pauillac, Margaux, Saint-Estèphe ir Saint-Julien. Tailhades Chateau Rock - šeimos ūkis, įkurtas 1870 metais ir smarkiai išsiplėtęs XX amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Vynuogynai užima 20 hektarų plotą, vidutinis vynmedžių amžius - 35 metai. 

  Bordeaux Red Blend (raudonų vynų kupažas) - tai paprastai Cabernet Sauvignon, Merlot, Cabernet Franc, Petit Verdot ir kiek mažiau Carmenère bei Malbec vynogių kupažas. Medoc vynai paprastai būna rubino spalvos, subalansuoti ir gerai suapvalinti, su juodųjų serbentų, vyšnių ir žemės natomis, su tvirtais taninais. Nors daugumą Bordeaux vynų reikia brandinti, butelio etiketėje pažymėti Medoc vynai paprastai yra lengvesnio stiliaus. 

  Tankios rubino raudononumo spalvos Chateau Roc Taillade Medoc 2016 ilgai maceruojamas ir vinifikacija atliekama nerūdijančio plieno talpyklose su šilumos kontrole, tuomet vynas 12-14 mėnesių bręsta ąžuolo statinėse. Rezultatas - galingas ir sodraus kūno vynas, kuris net būdamas jaunas pasižymi subalansuotu skoniu, nepaisant gana didelio taninų kiekio. Chateau Rock Taillades rekomenduojama suvartoti laikotarpyje nuo 6 iki 10 metų po derliaus metų. 

  Nosyje atsiskleidžia trešnių ir gervuogių, uogų uogienės ir pipirų natos. 

  Gomuryje gerai struktūrizuotas, ryškus, apvalus, su tvirtais taninais. Skonyje ryškėja karamelės natos.

  Dera patiekti su mėsos patiekalais, žvėriena ir brandintais sūriais. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne