Vynas-Chateau Lilian Ladouys 2016 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos
 • Šis dvaras priklauso tai pačiai šeimininkei kaip ir gerokai patobulintas Château Pedesclaux, esantis Pauillac mieste, todėl jo kokybė taip pat kyla aukštyn.  

  2016 m. "Château Lilian Ladouys" yra labai sodrios granato raudonos spalvos, pagardintos gražiais violetiniais atspalviais.

  Nosyje - sprogstantis aromatas skleidžia trintų aviečių, vyšnių, brendžio ir karčiosios kakavos natas. Juos papildo intensyvios natos, primenančios pavasario gėlių puokštę, atpalaiduojamą kedro ir sandalmedžio aromatų sintezę. Vyšnių aromatas labai ryškus, jį sustiprina apelsino žievelės, šokolado ir muskato riešuto natos. 

  Skonyje - gausus puolimas, apimties ir medžiagos, priartina prie tankaus kūno, galingos ir aksominės struktūros. 2016 m. derliaus dosnumą primena puikiai subalansuotas gaivumas ir malonumas.  Ilgą pabaigą lydi kreidiniai taninai, būdingi "Merlot" puikiai tinkamam auginimui kalkakmenio dirvose. Mišinys: 62 % Merlot, 32 % Cabernet Sauvignon, 5 % Petit Verdot. 

  "Chateau Lilian Ladouys" galima mėgautis kiek anksčiau nei įprastus regiono atstovus. Tačiau vynas dažnai būna geresnis, jei bent kelerius metus pagyvena butelyje. Chateau Lilian Ladouys paprastai geriausia mėgautis per pirmuosius 10-20 metų.

  Jauną vyną rekomenduojama dekantuoti 1-2 valandas. Tai leidžia vynui suminkštėti ir atsiskleisti jo kvapams. Vyresnių metų vyną gali reikėti dekantuoti labai trumpai - tik tiek, kad būtų pašalintos nuosėdos.

  "Lilian Ladouys" geriausiai tinka 15,5 laipsnių Celsijaus (60 laipsnių Farenheito) temperatūra. Vėsioje, beveik rūsio temperatūroje vynas įgauna daugiau gaivumo ir žvalumo.

  "Lilian Ladouys" geriausiai tinka prie visų rūšių klasikinių mėsos patiekalų - veršienos, kiaulienos, jautienos, ėrienos, ančių, žvėrienos, keptos vištienos, troškintų ir ant grotelių keptų patiekalų. "Lilian Ladouys" taip pat tinka su azijietiškais patiekalais, sultingais žuvies patiekalais, pavyzdžiui, tunu, grybais ir makaronais.
   
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne