Vynas-Chateau La Tour Martillac Grand Cru Pessac Leognan 2016 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau La Tour Martillac Grand Cru Pessac Leognan 2016 13.5% 0.75L

  Bordeaux

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Sodriai raudonos spalvos Chateau La Tour Martillac Grand Cru Pessac Leognan 2016 yra raudonasis vynas, gaminamas Pessac-Léognan apeliacijoje, Bordeaux regione. Nuo 1871 metų dvarvietė prikluso Kressmann šeimai. Château Latour Martillac savo pavadinimą gavo dėl pilies kieme stovinčio bokšto. Iš Cabernet Sauvignon, Merlot ir Petit Verdot vynuogių mišinio pagamintas 2016 metų derliaus vynas yra labai viliojantis Pessac-Léognan! 

  Nosyje santūrus, tačiau antrame aromatų pliūpsnyje atsiskleidžia intensyvios vaisinės gervuogių, aviečių su nežymiu juodųjų alyvuogių potėpi, natos.

  Gomuryje vidutinio svarumo, su taninais, kurie yra ir galingi, ir minkšti, ir švelnūs. Skonyje atsiskleidžia gardūs gervuogių ir mėlynių aromatai, lydimi švelnių jūros druskos ir juodųjų pipirų natų. Pasižymi gražia koncentracija ir gaivumu.

  Keli vyno profesionalų vertinimai:

  94 points James Suckling 
  Labai kvepiantis gervuogių ir mėlynių aromatas, tačiau jaučiamas karštų akmenų ir blyškių migdolų atspalvis. Vidutinio ar pilno kūno, su tvirtais ir šilkiniais taninais, kurie yra nepaprastai nušlifuoti ir gražūs. Patinka šio vyno ilgis gomuryje ir aromatų pusiausvyra. Bandykite nuo 2022 metų. 

  93 points Robert Parker's Wine Advocate 
  2016 metų "Latour Martillac" yra vidutinės ar gilios granato violetinės spalvos su šiltų slyvų ir raudonųjų serbentų drebučių aromatais nosyje, su lauro lapų, geležies rūdos ir juodžemio potėpiais. Vidutinio sunkumo, su gerai išlaikytu raumeningų vaisių viduriu, tvirtu smulkiagrūdžių taninų stuburu ir nuostabiu gaivumu, skonis labai ilgas.

  93 points Wine Enthusiast
  Struktūrinis vynas, kurį palaiko daug juodųjų serbentų vaisių aromato, iš pradžių yra griežtas. Jo turtingumui reikia laiko, kad išsivystytų ir virstų klasikinės struktūros vynu, kurį ši dvarvietė taip gerai gamina. Vartoti nuo 2025 metų. 

  92 points Decanter
  Tai sėkmingas tvirtas vynas, linkstantis į tamsaus šokolado ir sodraus, prinokusių juodųjų vyšnių skonio pusę. Su itin minkštais ir pailgais taninais, tai puikus 2016 metų vynas, atskleidžiantis geriausias derliaus savybes.
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne