Vynas-Chateau La Tour Carnet Haut-Medoc 2015 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau La Tour Carnet Haut-Medoc 2015 13.5% 0.75L

  Bordeaux 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Château La Tour Carnet dvaro ištakos siekia XII amžių. Už savo vardą jis dėkingas dvarininkui Carnet, kuris jį gavo iš savo pono ir šeimininko kaip atlygį už drąsą ir ištikimybę Šimtamečio karo pabaigoje. Šimtmečius Château La Tour Carnet garsėjo šlove, vėliau, paveiktas vynuogių ligų, karų ir ekonominių krizių, patyrė ilgą nuosmukio laikotarpį. 1999 metais dvarą nusipirko Bernard Magrez, kuris su jam būdinga aistra ėmėsi esminių atnaujinimo ir gerinimo darbų vynuogyne ir vyno rūsiuose. Šie klasifikuoti vynuogynai driekiasi per Haut-Médoc apelaciją ir užima 73 hektarus. La Tour Carnet vynai yra aksominiai ir šilkiniai, su tirpstančiais taninais.

  Nosyje gana intensyvus, su šviežių vaisių natomis, kurios suaktyvėjusios pereina į brandesnes uogienės, figų ir violetinių vaisių, net slyvų aromatų natas.

  Gomuryje yra lankstus, struktūrizuotas, taninai labai aksominiai, vėliau jie tampa tvirtesni, tačiau skonis išlieka labai subalansuotas, o aromatas vis dar vaisinis. Tai labai subalansuotas Haut-Médoc, labiau elegantiškas nei galingas.

  Chateau La Tour Carnet Haut-Medoc 2015 brandinimas Prancūziško ąžuolo statinėse 18 mėnesių ant nuosėdų, reguliariai maišant. Tamsios rubino spalvos, su granato atspindžiais.

  Dera su jautienos, anties ir ėriuko patiekalais.

  Kritikų vertnimai:
  93 James Suckling
  90 Decanter
  90 Robert Parker‘s Wine Advocate
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne