Vynas-Chateau La Chenade Lalande De Pomerol AOC 2017 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau La Chenade Lalande De Pomerol AOC 2017 13.5% 0.75L

  Bordeaux 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
 • Château La Chenade yra Lalande-de-Pomerol vietovėje, maždaug už trisdešimties kilometrų į rytus nuo Bordeaux. Nuo garsaus kaimyno Pomerol apeliacios, Lalande-de-Pomerol vietovę skiria Barbanne upė. Čia auga 1200 hektarų vynuogynų. Dvarvietė su vynuogynais priklauso Denis Durantou, kuris geriausiai žinomas dėl to, kad jam priklauso viena geriausių Pomerol valdų - Chateau L'Eglise Clinet. Château La Chenade vynuogyno reljefas dėl turtingo, molingo ir žvyringo dirvožemio turi daug panašumų su Pomerol apeliacijos vynuogyno reljefu. Šios Lalande-de-Pomerol apelacijoje esančios valdos pavadinimas - tai Denis Durantou duoklė jo proseneliams, kurie turėjo vynuogynų netoli La Chênaie. Todėl jis lygiai taip pat stengiasi gauti geriausią darbą vynuogyne ir geriausią vinifikaciją rūsyje.

  Chateau La Chenade Lalande De Pomerol AOC 2017 yra Merlot 80% ir Cabernet Franc 20% vynuogių mišinys. 30% kiekio brandinamas naujose ąžuolo statinėse, kad būtų išsaugotas vynuogių vaisių gaivumas. Vartojimo potencialas yra 2021-2030 metai.

  Nosye juodųjų vaisių aromatai, - ryški vyšnių ir vasaros uogų vaisių sintezė. 

  Gomuryje tirštas ir gaivus, gero ilgio vynas, juodųjų vyšnių ir serbentų vaisių harmoninga sąjunga su prieskoniais, kurie, tikėtina, iš žvyro dirvožemio, o ne iš ąžuolo statinės. Smulkūs taninai.

  Poskonyje išsiskleidžia malonus lengvas medienos prieskonis.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne