Vynas-Chateau Guiraud Sauternes 1er Grand Cru ASC 2017 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau Guiraud Sauternes 1er Grand Cru ASC 2017 13.5% 0.75L

  Bordeaux

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13.5%
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  SWEET
 • Žvyro, smėlio ir molio terasa, apsupta miškų, esanti pačioje Sauternes vynuogyno širdyje, viršuje 128 ha ploto valdos: Château Guiraud topografinis izoliuotumas nuo pat pradžių suteikė jam "emancipacijos" skonį. 1766 metais įsigyta Guiraud pirklių šeimos, protestantų ir respublikonų tvirtovėje, orientuotoje į karališkąją valdžią ir katalikybę, nuo to laiko pilis puoselėja savo išskirtinumą, kurį per šimtmečius primetė istorinė juoda ir auksinė etiketė, avangardinis įsipareigojimas biologinei įvairovei ir pomėgis Sauvignon Blancs. Nuo 1996 metų tapęs biologinės įvairovės pradininku, pirmasis iš 1er Grand Cru Classé nuo 1855 metų, 2011 metais gavęs ekologinės žemdirbystės sertifikatą, Château Guiraud deklaruoja besąlygišką meilę gamtai. 

  Chateau Guiraud Sauternes 1er Grand Cru ASC (Appellation Sauternes Controlee) yra grynumo ir subalansuotumo etalonas, pagamintas iš 65% Sémillon ir 35% Sauvignon blanc mišinio, vinifikuotas vietinėmis mielėmis (80% naujose Prancūziško ąžuolo statinėse, 20% vieno užpildymo vyno statinėse) ir 18 mėnesių brandintas naujose Prancūziško ąžuolo statinėse. Sauternes AOC skirtas žemės plotas 54 ha, vidutinis vynmedžių amžius 25-30 metų. 

  2017 metų derliaus Chateau Guiraud Sauternes yra tipiškas šio dvaro vynas, pasižymintis mentolio ir šviežių vaisių - mirabelių slyvų ir ličių, ananasų aromatu, kuriuos papildo prieskoninės pipirų ir juodosios arbatos natos. Rabarbarai suteikia švelniai kartaus skonio. Vynas išlieka įtemptas ir ilgas. Gomuryje tirštas ir gyvas, o pabaigoje juntama šviežia lazdyno riešutų odelė. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne