Vynas-Chateau Fombrauge VMF Saint-Emilion Grand Cru 2019 15% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau Fombrauge VMF Saint-Emilion Grand Cru 2019 15% 0.75L

  France

  Bordeaux

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  15%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Tamsiai raudonos spalvos Chateau Fombrauge VMF Saint-Emilion Grand Cru 2019 gaminamas Château Fombrauge vyno valdoje, esančioje prestižiniame Saint-Émilion Grand Cru regione Bordeaux. Ši garsi vyno valda garsėja savo vynų kokybe visame Pasaulyje. Šio Saint-Emilion Grand Cru 2019 metų derliaus vynas yra daug žadantis. Jis pasižymi intensyviu prinokusių vaisių aromatu, subalansuota taninų struktūra ir geru brandinimo potencialu. Vynas gaminamas iš dviejų kruopščiai atrinktų vynuogių veislių: Cabernet Franc ir Merlot. Šios dvi vynuogės auginamos išskirtiniame terroir, kuris kruopščiai ir griežtai tvarkomas siekiant užtikrinti kokybiškai tvarią vyndarystę. Šių dviejų vynuogių veislių derinys sukuria subalansuotą, sudėtingą vyną, kuriuo garsėja Château Fombrauge.

  Nosyje dvelkia juodųjų vaisių, tokių kaip gervuogės ir juodieji serbentai, arometų natomis, o dėl brandinimo ąžuolo statinėse atsiranda medienos akcentų.

  Gomuryje švelnus ir subtilus, su šilkiniais, švelniais taninais.

  Dera su kokybiška raudona mėsa, pavyzdžiui, jautiena ir ėriena. Taip pat puikiai dera prie žvėrienos patiekalų, pavyzdžiui, elnienos ar šernienos. Galiausiai jį galima patiekti ir su paukštienos patiekalais, kad derinys būtų sėkmingas.

  Rekomenduojame patiekti 16-18 °C temperatūros, kad atsiskleistų visi jo skoniai ir aromatai.
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne