Vynas-Chateau Fombrauge VMF Saint-Emilion Grand Cru 2016 14.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau Fombrauge VMF Saint-Emilion Grand Cru 2016 14.5% 0.75L

  France

  Bordeaux

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  14.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Tamsiai raudonos su rubino atspalviais Chateau Fombrauge VMF Saint-Emilion Grand Cru 2016 gaminamas Château Fombrauge vyno valdoje, esančioje prestižiniame Saint-Émilion Grand Cru regione Bordeaux. Tai nuostabiai graži XVII amžiaus dvarvietė, kurios pavadinimas kilo nuo pono Dumas de Fombrauge pavardės, kuris buvo jos savininkas ir vienas iš vynuogininkystės pradininkų. Ši garsi vyno valda garsėja savo vynų kokybe visame Pasaulyje. Vynuogynai driekiasi per tris Saint-Christophe-des-Bardes, Saint-Etienne-de-Lisse ir Saint-Hippolyte komunas. Vynuogynas auga skirtingose ir įvairiose dirvose (molio ir kalkakmenio bei smėlio ir molio ant kalkakmenio pagrindo). Vynas gaminamas iš dviejų kruopščiai atrinktų vynuogių veislių: 93% Merlot ir 7% Cabernet Franc mišinys. Derlius renkamas rankiniu būdu. Šios dvi vynuogės auginamos išskirtiniame terroir, kuris kruopščiai ir griežtai tvarkomas siekiant užtikrinti kokybiškai tvarią vyndarystę. Šių dviejų vynuogių veislių derinys sukuria subalansuotą, sudėtingą vyną, kuriuo garsėja Château Fombrauge.

  Nosyje kvapas akivaizdžiai išraiškas su patraukliu gervuogių, aviečių ir šaltųjų akmenų aromatu.

  Gomuryje vidutinio sunkumo, su švelniais taninais, bet gaivus, su tvirtu, šiek tiek deguto turinčiu ir burnoje išliekančiu poskoniu. Saldūs raudonųjų uogų vaisiai, moka, espreso, mėtų ir gėlių natos - visa tai puošia šį išskirtinį, vidutinio sunkumo šį Saint-Emilion vyną.

  Dera su kokybiška raudona mėsa, pavyzdžiui, jautiena ir ėriena. Taip pat puikiai dera prie žvėrienos patiekalų, pavyzdžiui, elnienos ar šernienos. Galiausiai jį galima patiekti ir su paukštienos patiekalais, kad derinys būtų sėkmingas.

  Rekomenduojame patiekti 16-18 °C temperatūros, kad atsiskleistų visi jo skoniai ir aromatai. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne