Vynas-Chateau De Fonbel Saint-Emilion Grand Cru 2018 14% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau De Fonbel Saint-Emilion Grand Cru 2018 14% 0.75L

  Bordeaux 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Alk. tūris
  14%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Château de Fonbel istorija susijusi su Vauthier šeima. Šis nuostabaus derliaus kraštas, įsikūręs netoli viduramžių Saint Emillion miesto. Château de Fonbel vynuogynas yra lygumoje, įrengtas maždaug 16 hektarų plote. Dirvožemis yra smėlingas ir žvyringas, o čia kartu auga 4 vynuogių veislės: Merlot 60%, Cabernet Sauvignon 52%, Petit Verdot 10% ir Carmenère 5%. Vauthier šeima gerokai modernizavo vyno gamybą, įdėjo visą savo patirtį, kad pasiektų labai didelį Saint Emillion Grand Cru. Vidutinis vynuogyno vynmedžių amžius yra 20 metų, o derlius nuimamas rankiniu būdu. Granato violetinės spalvos Chateau De Fonbel Saint-Emilion Grand Cru 2018 fermentacija vyksta termoreguliuojamose nerūdijančio plieno statinėse, o brandinimas vyksta ąžuolo statinėse, iš kurių 30% yra naujos. Tai  Merlot 70%, Cabernet Sauvignon 20% ir Carmenere 10% vynuogių mišinys.

  Nosyje atsiveria pipirų ir džiovintų Provence prieskoninių žolelių, sklinda keptų slyvų, šilkmedžio uogų ir šviežių gervuogių aromatai, taip pat pakalnučių užuominos.

  Gomuryje vidutinio kūno, gilaus skonio, minerališkas, su gyva gaivumo linija ir šilkiniais  taninais, palaikančiais gaivų raudonųjų ir juodųjų vaisių skonį.

  Dera su visų rūšių klasikiniais mėsos patiekalais, pavyzdžiui veršienos, kiaulienos, jautienos, avienos, ančių, žvėrienos, keptos vištienos, skrudintų, troškintų ir ant grotelių keptos mėsos. Taip pat tinka prie azijietiškų patiekalų, sultingų žuvies patiekalų, pavyzdžiui, tuno, lašišos, grybų ir makaronų. 

  Rekomenduojama patiekimo temperatūra - 15°C. 

  Įvertinimai:
  James Suclikng – 91/92
  Wine Advocate – 89
  Farr Tasting – 91
   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne