Vynas-Chateau D'Arvigny Haut Medoc 2016 13.5% 1.5L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau D'Arvigny Haut Medoc 2016 13.5% 1.5L

  Bordeaux

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Daugiau kaip 80 metų Barrière Frères specializuojasi Bordeaux Grands Crus Classés rinkoje ir yra Grands Millésimes de France (bendra Suntory ir Castel įmonė), kuriai priklauso Château Beychevelle (Saint-Julien) ir Château Beaumont (Haut-Médoc) vyninės, komercinis padalinys. Turėdama tvirtus finansinius išteklius, leidžiančius užtikrinti nuoseklią ir tvarią pirkimo ir pardavimo strategiją, "Barrière Frères" šiuo metu yra viena iš lyderių Bordeaux Grands Crus rinkoje, ypač eksporto ir tradicinėje Prancūzijos rinkose. Nuo 1932 metų sukaupta patirtis "Barrière Frères" siūlant Pasauliui geriausius Bordeaux vynus. 

  Chateau D'Arvigny Haut Medoc 2016 tipiškas Bordeaux apeliacijos ambasadorius iš Château Beaumont vyninės, kuri įkurta 1854 metais, kairiajame Gironde upės krante, tarp Margaux ir Saint-Julien komunų. Vynas pagamintas iš Cabernet Sauvignon 60% ir Merlot 40% vynuogių mišinio, intensyvios ir labai tamsios spalvos su violetiniais atspalviais. Vynmedžių amžius siekia 40 metų.

  Nosyje labai atviras ir sudėtingas, su švelniu ąžuolo aromatu ir prinokusių vaisių natomis.

  Gomuryje šilkinis ir gaivus, pilno kūno, šviežios prinokusios pievų uogos su lengvais ąžuolo aromatais, švelnūs taninai ir lengvas rūgštumas sukuria puikią pusiausvyrą.

  Dera su vištienos ir ėrienos kepsniais, kietesniais sūriais.

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne