Vynas-Chateau Carbonnieux VMF AOC Pessac Leognan Blanc 2019 13% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau Carbonnieux VMF AOC Pessac Leognan Blanc 2019 13% 0.75L

  Bordeaux 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Alk. tūris
  13%
  Talpa (L)
  0.75 L
  Spalva
  BALTAS
  Savybės
  DRY
 • Carbonnieux vynuogynas sodinamas nuo XIII amžiaus ant gražios, natūraliai sauso žvyruotos kalvos šlaito. Prestižiniė Pessac-Léognan apeliacija yra garsiausia Graves vietovė, esanti į pietus nuo Bordeaux. Vietovardis išsiskiria savo morfologija ir dirvožemių įvairove. Būtent šiuose kraštuose gaminami geriausi vynai, kurių tipiškumas pripažįstamas jau šimtmečius. Chateau Carbonnieux VMF AOC Pessac Leognan Blanc 2019 baltasis vynas apipintas legendomis. Pasakojama, kad XVIII amžiuje jis dėl savo išskirtinio skaidrumo pateko į Konstantinopolio sultono namus, gavęs pavadinimą - "Carbonnieux mineralinis vanduo", taip apeinant Korano įstatymus.

  Garonne žvyro, esančio Pessac-Léognan apeliacijoje, molio ir kalkakmenio dirvožemyje neabejotinai gaminami geriausi sausieji baltieji vynai Bordeaux regione. Jauni Carbonnieux baltieji vynai žavi savo gaivumu, tyrumu ir aromato intensyvumu - tiek vaisių, tiek gėlių. Vynuogėms brestant, jose atsiranda džiovintų ir cukruotų vaisių natos, kurios suteikia galimybę rinktis įvairius gastronominius derinius. Tai Sauvignon Blanc 65% ir Sémillon 35% vynuogių mišinys.

  Nosyje gausu medaus, persikų ir nektarinų natų.

  Gomuryje gražios tekstūros, vidutinio kūno vynas pasižymi gera koncentracija, gerai integruota rūgštimi ir švariu, subalansuotu stiliumi, kuris puikiai tinka vartoti iš karto po gamybos. 

  Dera su bet kokia neapdorota arba virta žuvimi, vėžiagyviais, foie gras, bet kokia paukštiena arba balta mėsa, skilandžiais, patiekalais su kario ar tadžino priekoniais, sūriais, vaisių desertais, šerbetu.

  Rekomenduojama patiekimo temperatūra: 12-14°C 


   

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne