Vynas-Chateau Bel-Orme Tronquoy De Lalande Haut-Medoc 2010 14% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau Bel-Orme Tronquoy De Lalande Haut-Medoc 2010 14% 0.75L

  Bordeaux 

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  14%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • "Chateau Bel Orme Tronquoy de Lalande" yra Saint Seurin de Cadourne komunoje, netoli Saint-Estèphe miesto. Už savo vardą pilis dėkinga Tronquoy de Lalande šeimai, kuri ją valdo nuo XIX a. ir daug nuveikė, kad pilis išgarsėtų. 1936 m. dvarą perima ponas Paul Quie ir kartu su žmonos pritarimu ir pagalba rezidencija vėl tampa šeimos namais, o nuo 1968 m. dvaro veiklai vadovauja jų sūnus Jeanas-Michelis. Dabar jį supa jo vaikai ir Jean-Philippe Coudoin, kuris vadovauja veiklai.

  Šiai šeimai, kuriai taip pat priklauso puikus Château Rauzan-Gassies Margaux, 2010 metų Bel Orme Tronquoy Lalande tikrai labai gerai pavyko ir yra vienas iš neabejotinų tų metų derliaus laimėjimų Haut-Médoc regione.

  Nosyje puikus ir sudėtingas juodųjų vyšnių, juodųjų serbentų, cigarų dūmų, žvyruoto dirvožemio, kavos pupelių ir šiek tiek naujos medienos aromato mišinys.

  Gomuryje gilus, sodrus, sudėtingas ir gerai struktūrizuotas, su labai gera vaisių šerdimi, nuosaikiais taninais ir šiek tiek jaunatviško griežtumo, kuris šiuo metu prilaiko poskonio intensyvumą.

  Dera su žvėriena ir raudona mėsa. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne