Vynas-Chateau Beaumont Haut-Medoc 2019 13.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Chateau Beaumont Haut-Medoc 2019 13.5% 0.75L

  Bordeaux

  Kilmės šalis
  Prancūzija
  Talpa (L)
  0.75 L
  Alk. tūris
  13.5%
  Spalva
  RAUDONAS
  Savybės
  DRY
 • Chateau Beaumont dvarvietė įkurta 1772 metais, nors pirmieji vynmedžiai buvo pasodinti tik 1824-ais. 1830-1847 metais dvarą valdė markizas d'Aligre, kuris patrigubino vynuogynų plotą. Netrukus po to dvarą perėmė ir ėmė valdyti broliai Bonnin ir pastatė renesanso stiliaus rūmus. Per kitus 120 metų rūmai buvo daug kartų perkami ir parduodami. Dvyliktasis Chateau Beaumont gyvenimas prasidėjo 1986 metais, kai dvarą įsigijo "Grand Millesimes de France", kuri yra bendra "Suntory Group" ir "Castel group" įmonė. Jiems taip pat priklauso Chateau Beychevelle. Chateau Beaumont vynuogynuose tarpsta Cabernet Sauvignon 53%, Merlot 40%, Cabernet Franc 4% ir Petit Verdot 3% vynuogių rūšių vynuogynai. Tai vienas didžiausių vynuogynų Medoc regione, kuris užima 114 hektarų plotą ir yra viename kvartale. 

  Intensyvios ir labai tamsios spalvos su violetiniais atspalviais Chateau Beaumont Haut- 2019 - tai Cabernet Sauvignon 53%, Merlot 45% ir  Petit Verdot 2% vynuogių mišinys. Brandintas 12-14 mėnesių ąžuolo statinėse. Žvyro dirvožemyje veši vynuogynas, kurio vvynuogenojų vidutinis amžius yra 20 metų. 2019 metų derliaus Château Beaumont pasižymi apvalumu, harmonija ir vaisiškumu. Merlot vynuogės  suteikia nuostabaus vaisiškumo ir šiek tiek saldumo, Cabernet Sauvignon - koncentruotumo, o Petit Verdot - pikantiškumo. 

  Nosyje aromatas dvelkia prinokusiais raudonaisiais kauliukų vaisiais su šokolado ir espreso potėpiais.

  Gomuryje minkštas, apvalus, saldus ir nušlifuotas, prinokę raudonieji vaisiai ilgai išlieka gomuryje. Vynas yra veržlaus stiliaus, todėl juo galima mėgautis anksti, dar jaunystėje, ilgesnis brandinimas suteikia sudėtinguno aromatams.

  Dera su visais raudonos mėsos patiekalais, ypač jautiena ir žvėriena. 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne