Vynas-Brulieres De Beychevelle VMF AOC Haut Medoc 2018 14.5% 0.75L

 • Kraunamos nuotraukos

  Vynas-Brulieres De Beychevelle VMF AOC Haut Medoc 2018 14.5% 0.75L

    

 • "Les Brulières de Beychevelle" - tai prestižinės Prancūzijos Bordo vynuogynų valdos "Château Beychevelle" cuvée. Administraciniu požiūriu vynas gaminamas Saint-Julien-Beychevelle komunoje Gironde. Les Brulières de Beychevelle yra Haut-Médoc apelacijos vynas (AOC). Château de Beychevelle, garsioji Saint-Julien cru classé, driekiasi virš gražių Garonos žvyrduobių šlaitų, esančių gretimoje Cussac komunoje, Haut-Médoc AOC regione. 1855 m. šios valdos buvo įtrauktos į oficialią Médoc Grands Crus klasifikaciją kaip ketvirtoji klasifikuota Saint-Julien augimvietė. Dvaro vynuogynai užima beveik 90 hektarų plotą.

  Vynuogių veislės: Merlot noir (31 %), Petit Verdot noir (2 %), Cabernet-Franc noir (5 %) ir Cabernet-Sauvignon noir (62 %: dominuojanti vynuogių veislė). Dvarui palankus vandenyno klimatas. "Château Beychevelle" valdos dirvožemis sudarytas iš gilaus Garonos žvyro, susidariusio kvartero laikotarpiu, Sanoisian molio, Saint-Estèphe kalkakmenio, stambaus ir vidutinio dydžio žvyro bei aliuvio. Sodybos vynmedžiai auginami laikantis tvarios vynuogininkystės principų.

  "Château Beychevelle" valdoje vyno gamybai pasirinktas tradicinis metodas. Šiam metodui atlikti naudojamos termoreguliuojamos nerūdijančiojo plieno talpyklos. Priklausomai nuo pageidaujamo derliaus ir jei leidžia vynuogių kokybė ir metai, dvaras vynuogių misą fermentuoja tiesiai ąžuolo statinėse. Raudoniesiems vynams gaminti valdoje taikoma malolaktinė fermentacija.

  "Les Brulières de Beychevelle" vynui gaminti naudojamos Merlot noir (77 %) ir Cabernet-Sauvignon noir vynuogių veislės.  

  Priklausomai nuo metų, "Brulières de Beychevelle" gali būti labai skirtingos brandinimo trukmės. Šis vynas jau po pradinio "poilsio" etapo, pamažu pradėjęs augti, bet anarchiškai - vaisių taninai, rūgštingumas ir kiti komponentai labai aiškiai atskirti, bet nevienodi. Tai pirmieji jo žingsniai, taip vadinami "premiers pas".

  Pirmiausia vilioja tamsiai raudona spalva su rubino atspalviais.

  Nosyje - puokštė prasideda gražiais prinokusių raudonųjų vaisių ir malonaus pikantiško medžio aromato natomis, su miško paklotės prieskoniu. Nuo pat pradžių paprastas ir intensyvus aromatas, o skonis palieka pusiausvyros ir koncentracijos įspūdį. Smulkiagrūdžiai taninai suteikia elegancijos.  

  Štai meniu pasiūlymas, kuris puikiai derės su "Brulières de Beychevelle":
  Aperityvas: skrebučiai su rūkyta anties krūtinėle
  Užkandis: keptuvėje kepti vasariniai baravykai
  Pagrindinis patiekalas: keptas ėriukas
  Sūris: kamamberas su kalvadosu 

Ar Jums jau yra 20 metų?
Taip Ne